Kuba Wojewódzki i Anna Mucha

i

Autor: AKPA Kuba Wojewódzki i Anna Mucha przed laty byli parą

Gwiazdy

Wojewódzki i Mucha spotkali się po latach. Między nimi nadal iskrzy

2024-03-20 11:06

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha przed laty byli jedną z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i w 2007 roku para się rozstała. W najnowszym odcinku programu Wojewódzkiego mieli okazję ponownie się spotkać. Dało się wyczuć, że ta dwójka nadal ma do siebie słabość.

Mucha i Wojewódzki zaczęli się spotykać w 2003 roku. Od początku związek młodej aktorki i o 17 lat starszego dziennikarza wzbudzał wielkie emocje. Para od początku nie ukrywała swojego związku i chętnie wspólnie pokazywali się na imprezach branżowych. Ich związek jednak rozpadł się po czterech latach. W 2007 roku ogłosili rozstanie, jednak pozostali w dobrych relacjach. O tym, iż aktorka była dla dziennikarza niezmiernie ważną osobą wspominał także w swojej autobiografii, w której napisał, że Mucha była jego "najpiękniejszym dopełnieniem".

Drag Me Out

Jurorzy programu "Czas na Show. Drag Me Out" zasiedli na kanapach w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktorka nie po raz pierwszy gościła u swojego byłego partnera. "Po raz kolejny, nie ostatni mam nadzieję. Anna Mucha"- zapowiedział Wojewódzki. Podczas programu obojgu dopisywał humor i nie szczędzili sobie sarkastycznych uwag.

Między Wojewódzkim a Muchą nadal iskrzy

Uwadze dziennikarza nie umknął strój rozmówczyni, który podkreślał jej walory, co w swoim stylu od razu skomentował: "Czy ty musiałaś się tak ubrać?" - zapytał Wojewódzki. Anna Mucha zwróciła uwagę na atletyczną sylwetkę drugiego gościa, którym był Michał Szpak. Wojewódzki nie puścił tej uwagi mimo uszu i z rozbawieniem powiedział: "Ty mnie dawno nie widziałaś, jaki ja jestem wyżyłowany". To rozbawiło Annę Muchę, która nie mogąc powstrzymać śmiechu, odparła: "To prawda, dawno cię nie widziałam. Ale pamiętam" - powiedziała z rozbawieniem.