Anna-Maria Sieklucka: wiek, wzrost, Instagram, mąż, partner, 365 dni

2020-11-30 20:42 AW
Anna Maria Sieklucka
Autor: wbf

Anna-Maria Sieklucka: wiek, wzrost, Instagram, mąż, partner, 365 dni - te zapytania na temat polskiej aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. O Annie-Marii Siekluckiej zrobiło się bardzo głośno za sprawą filmu 365 dni będącego adaptacją powieści erotycznej Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. W listopadzie 2020 rok ogłoszono, że Sieklucka weźmie udział w 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Anna-Maria Sieklucka: wiek, wzrost, Instagram, mąż, partner, 365 dni - te frazy na temat aktorki wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Annie-Marii Siekluckiej? Studiowała we wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych. Choć przed 365 dni nie miała zbyt dużego doświadczenia filmowego, nie był to także jej debiut przed kamerą. Wcześniej zagrała rolę w serialu Na dobre i na złe.

Anna-Maria Sieklucka: wiek

Aktorka urodziła się 31 maja 1992, w 2020 roku skończyła 28 lat.

Anna-Maria Sieklucka: wzrost

Anna-Maria należy do zdecydowanie drobnych kobiet - mierzy ok. 160 cm wzrostu.

Anna-Maria Sieklucka: Instagram

Instagram aktorki to anna_maria.sieklucka. Głównie możemy znaleźć tu zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, w których Sieklucka bierze udział. Popularność 365 dni z pewnością wpłynęła na jej rozpoznawalność w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją ponad 2 mln osób!

Anna-Maria Sieklucka: mąż, partner

Parterem Siekluckiej jest Łukasz Witt-Michałowski, reżyser i aktor teatralny. Obydwoje pochodzą z Lublina, a ich wspólną pasją jest teatr. 

Anna-Maria Sieklucka: 365 dni

O aktorce zrobiło się niezwykle głośno za sprawą odważnej roli w filmie 365 dni, który jest adaptacją powieści erotycznej. Film w polskich kinach ukazał się 7 lutego, a po kilku miesiącach trafił na Netflix w wielu krajach, co przyniosło mu światowy rozgłos. Sieklucka ma wcielić się w główną rolę Laury także w dwóch kolejnych adaptacjach serii 365 dni.

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE