365 dni

i

Autor: materiały prasowe

Filmy podobne do 365 dni. Erotyki, które warto obejrzeć!

2020-07-17 14:36

365 dni to bez wątpienia jedna z najgłośniejszych premier filmowych tego roku. Mimo krytyki z wielu stron, polska produkcja odniosła niebywały sukces także za granicą. Specjalnie dla was stworzyliśmy ranking filmów podobnych do hitowego obrazu w reżyserii Barbary Białowąs. Sprawdźcie na EskaCINEMA.pl tytuły tych erotyków, które warto poznać.

365 dni - filmy podobne do hitowej produkcji znajdziecie już teraz na EskaCINEMA.pl. O wyreżyserowanym przez Barbarę Białowąs erotyku 365 dni było głośno na długo przed jego premierą. Film trafił do polskich kin 7 lutego 2020 i z miejsca okazał się wielkim hitem. Oparta na bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej produkcja spotkała się z wieloma słowami krytyki, niemniej jednak odniosła spektakularny sukces, w tym również za granicą. Historia Laury i Massimo dotarła na sam szczyt notowania Netflixa między innymi w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Jeśli szukacie filmów, w których podobnie do 365 dni nie brakuje śmiałych scen, dobrze trafiliście. Oto nasze propozycje:

Uzależniona (2014)

Thriller erotyczny Uzależniona to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów filmu 365 dni. Fabuła filmu opiera się na życiu Zoe - przykładnej żony i matki, która dopuściła się zdrady z malarzem. Okazuje się, że główna bohaterka jest uzależniona od seksu, przez co traci kontrolę nad swoim życiem. Powodem jej zaburzenia są tragiczne doświadczenia z dzieciństwa.

Horrory mrożące krew w żyłach

Nowość (2017)

Martin i Gabriella poznają się na jednej z aplikacji randkowych. Idąc na spotkanie nie spodziewają się, że poczują do siebie taki pociąg. Oboje porzucają swoje szalone życie, które prowadzili, zanim się poznali. Do czasu.

After (2019)

Podobnie do 365 dni, After oparty jest na bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Bohaterką filmu jest Tessa, studentka prawa, której życie wywraca się do góry nogami w chwili, kiedy poznaje zabójczo przystojnego Hardina. Ich związek staje się bardzo bogaty w doznania.

Pierwsza miłość (2017)

Laura i Carlos to para, jakich miliony na świecie. Młodych kochanków łączy namiętna, a zarazem delikatna pierwsza miłość. Realia życia codziennego stopniowo niszczą ich wizję idealnego związku.

50 Twarzy Greya (2015)

Tego filmu nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Zanim 365 dni trafiło do kin, produkcję porównywano już do tej, którą wyreżyserowała Sam Taylor-Johnson. Film opowiada historię Anastasii - studentki literatury, która przypadkowo poznaje miliardera Christiana Greya, z którą zaczyna łączyć ją coraz więcej.