Anna Maria Sieklucka

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Maria Sieklucka - kim jest aktorka, która gra Laurę w filmie 365 dni?

2019-12-04 15:16

To z pewnością jedno z najgorętszych nazwisk 2020 roku! Anna Maria Sieklucka ma przed sobą zawrotną karierę, a wielkim przełomem będzie dla niej główna rola w ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej 365 dni. Co wiemy o aktorce, która wcieli się w postać Laury? Nic dziwnego, jeśli nie kojarzycie jeszcze Siekluckiej - rola w 365 dniach to jej debiut na wielkim ekranie.

Anna Maria Sieklucka - kim jest aktorka, która gra Laurę w filmie 365 dni? Co o niej wiemy? Sieklucka w zawodzie aktorki stawia dopiero pierwsze kroki, ale trzeba przyznać, że zaczęła bardzo poważnie. Film 365 dni z pewnością zapewni jej ogromną popularność, biorąc pod uwagę, jakim zainteresowaniem cieszy się on jeszcze na długo przed premierą.

Anna Maria Sieklucka - co o niej wiemy?

Aktorka ma 27 lat i mierzy ok. 160 cm wzrostu. Niedawno ukończyła studia - jak czytamy na stronie FilmPolski.pl, w 2018 roku została absolwentką wrocławskiej filii Wydziału Lalkarskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Póki co ma na koncie tylko jedną rolę - wcieliła się w postać Anieli Grabek w serialu Na dobre i na złe.

QUIZ. Słynne cytaty z polskich filmów. Powinieneś znać je wszystkie!

Pytanie 1 z 10
Pukał do drzwi i pytał: "Czy jest tu jakiś cwaniak?", po czym nakazywał dać sobie "piątaka". W jakim filmie?

Sieklucka - przynajmniej na razie - bardzo chroni swoje życie prywatne. Z jej konta na Instagramie - anna_maria.sieklucka - nie możemy wywnioskować wiele na ten temat. Aktorka podzieliła się natomiast kilkoma zdjęciami z przedstawień teatralnych, z których wynika, że można było oglądać ją w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Zapewne dużo zmieni się w życiu Siekluckiej po premierze 365 dni, która zapowiedziana jest na 7 lutego 2020 roku.