Ania z Rolnik szuka żony urodziła. Wiadomo, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice

i

Autor: getty images/ Screen Instagram @rolnikszukazonytvp Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. Wiadomo, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice

Rolnik szuka żony

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła. To zobaczyła w domu po wyjściu ze szpitala

2024-05-20 13:37

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z "Rolnik szuka żony" spodziewali się synka. Teraz już wiadomo, że maluch w końcu ujrzał światło dzienne. Na Instagramowym profilu programu pojawił się nowy post, który zdradził, że maluch nazywa się Dariusz. Po powrocie Ani i Dariusza ze szpitala, czekała na nich w domu, spora niespodzianka. Zobaczcie sami!

Ania Derbiszewska i Kuba Manikowski to jedna z tych par, która odnalazła prawdziwa miłość w programie "Rolnik szuka żony". Rolniczka poinformowała już fanów, że razem z Kubą spodziewają się dziecka i będzie to ich pierwszy syn. Dariusz urodził się 15 maja 2024 roku. Oto co zastało Anię i synka w domu, gdy wrócili ze szpitala.

Anna z "Rolnik szuka żony" przygotowuje się do porodu. "Ostatni trymestr jest cięższy"

Ania z "Rolnik szuka żony" urodziła i jest już z synkiem w domu

Ania Derbiszewska związała się z Kubą Manikowskim, za sprawą programu "Rolnik szuka żony". Para poinformowała o zaręczynach i o tym, że spodziewają się potomka. Wiadomo było, że Ania ma urodzić na wiosnę 2024 roku. Nikt nie spodziewał się chyba, że to stanie się tak szybko! Synek Ani Derbiszewskiej i Jakuba Manikowskiego przyszedł na świat 15 maja 2024 roku. Na Instagramowym profilu programu "Rolnik szuka żony" pojawił się wpis, który zdradził imię malucha. Na Dariusza i Anię czekała w domu wielka niespodzianka. Ania opublikowała na swoim Instagramie relację z powrotu do domu. Zdradziła również, jak została przywitana przez narzeczonego i świeżo upieczonego tatę. "Zobaczcie, jak mój Kuba się postarał (...) Takie piękne rzeczy zrobił dla nas. Czujemy się dobrze, wszystko jest ok. Chciałabym podziękować Wam za wszystkie gratulacje" - mówiła na nagraniu Ania. W domu czekało na nią kilka mniejszych i większych prezentów. Kuba przygotował również powitalne balony niebieskim kolorze oraz girlandę z napisem "Witamy w domu Ania i Dariusz". Trzeba przyznać, że to niezwykle urocze i wszystko wskazuje na to, że Kuba nie mógł doczekać się powrotu Ani i synka.

Ania z "Rolnik szuka żony" została mamą! Tak nazwali świeżo urodzonego malca

Ania z Rolnik szuka żony urodziła. To zobaczyła w domu po wyjściu ze szpitala

i

Autor: Instagram - Anna Derbiszewska
Ania z Rolnik szuka żony urodziła. To zobaczyła w domu po wyjściu ze szpitala

i

Autor: Instagram - Anna Derbiszewska

"Rolnik szuka żony" to program, którego pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą w programie jest Marta Manowska. Program zbliżył do siebie wielu uczestników, a część z nich ma już nawet swoje rodziny lub nadal je planuje. Przed widzami kolejna, nowa edycja programu.

Ania z Rolnik szuka żony została mamą! Tak nazwali swojego malca