Ania Piszczałka nie wygrała Top Model. Dziś robi za to wielką karierę!

2022-01-28 13:25 ek
Ania Piszczałka
Autor: WBF

Top Model to uwielbiane show telewizji TVN. Choć od pierwszego sezonu minęło ponad 11 lat, to fani show często wspominają starych uczestników. Pamiętacie Anię Piszczałkę, która zajęła 3. miejsce w pierwszej edycji Top Model? Choć nie wygrała, robi karierę w branży. Sprawdźcie jak dziś wygląda i co u niej słychać.

Top Model to show, które emitowane jest na antenie telewizji TVN od 2010 roku. Oparty jest na amerykańskim formacie America’s Next Top Model i co ciekawe, do 2013 roku mogły brać w nim udział tylko kobiety. Od 2014 roku zasady się zmieniły, a uczestnikami modowego show, mogli zostać również mężczyźni. Za nami aż 10. edycji, które trzymały widzów w napięciu. Konkurencje, pokazy mody, sesje zdjęciowe, a także metamorfozy - temu nie dało się oprzeć! Choć od pierwszej edycji minęło sporo czasu, to fani formatu uwielbiają wracać myślami do tamtych odcinków. Oprócz tego często zastanawiają się co słychać uczestniczek, które obdarzyli sympatią oglądając Top Model. Pamiętacie Anię Piszczałkę, która była faworytką 1. edycji Top Model? Ania mimo iż nie wygrała, została okrzyknięta modelką która zrobiła największy postęp.

Lanberry chce zobaczyć Dodę na Eurowizji

Ania Piszczałka - kiedyś i dziś

Pierwszą edycję Top Model wygrała Paulina Papierska, jednak najgłośniej po emisji show było właśnie o Ani Piszczałce, która zdobyła wtedy trzecie miejsce. Szybko okrzyknięto ją prawdziwą zwyciężczynią programu, ponieważ najszybciej zaczęła odnosić sukcesy w branży modowej. Ania zaczęła pojawiać się na wybiegach u najpopularniejszych projektantów, a jej zdjęcia znajdowały się na okładkach cenionych magazynów. Dziś Ania jest magistrem kulturoznawstwa po Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a dodatkowo cały czas intensywnie bierze udział w kampaniach i sesjach zdjęciowych. Co ciekawe, Ania Piszczałka w 2022 roku skończy 31 lat. W galerii poniżej możecie zobaczyć jak dziś wygląda i jak radzi sobie w branży modowej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE