Anatomia kłamstwa - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać w TVP2?

2022-10-03 16:51 Adrian Rybak
Anatomia kłamstwa
Autor: Youtube.com/Bande-Annonce TV; screen z filmu "J'ai menti - Bande-Annonce France 2" Anatomia kłamstwa - nowy serial w TVP2.

Anatomia kłamstwa to nowy serial, który będą mogli obejrzeć widzowie Telewizji Polskiej. To idealna propozycja dla fanów europejskich produkcji. Odcinki emitowane będą w każdy wieczór od poniedziałku do piątku. Ile ich będzie? Kiedy odbędzie się premiera? Najważniejsze informacje o emisji Anatomii kłamstwa znajdziecie niżej.

Anatomia kłamstwa to nowy serial kryminalny TVP. O czym jest ta francusko-belgijska koprodukcja? Akcja serialu rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Rok 2003.19 - letnia Audrey Barrere i jej chłopak dla zabawy włamują się nocą do willi na Wybrzeżu Baskijskim. Szaloną rozrywkę przerywa nagły wybuch pożaru. Uciekając w popłochu dziewczyna zabiera wartościową kolię. W całym zamieszaniu zostaje sama w środku nocy. Wiadomo, że od dłuższego czasu w okolicy grasuje seryjny morderca, zwany Itsasem. Audrey cudem wyrywa się z rąk napastnika i gubi kolię. 34 - letni Komisarz Joseph Layrac prowadzi śledztwo w sprawie Itsasa. Audrey ze strachu przed konsekwencjami składa fałszywe zeznania odnośnie do miejsca i godziny napaści. Tworzy fałszywy portret pamięciowy napastnika. Rok 2019. Audrey ma teraz 35 lat, jest znaną paryską adwokatką, mężatką, matką kilkuletniego chłopca. Gdy dowiaduje się z mediów o zabójstwie młodej Maialen, która miała na szyi wartością kolię, postanawia wrócić w rodzinne strony. 

ZOBACZ TAKŻE: Wspaniałe stulecie ZNIKA z anteny TVP1. Znamy powód tej decyzji

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Anatomia kłamstwa - kiedy oglądać w TVP2?

Anatomia Kłamstwa to serial, który będzie można oglądać na antenie drugiego kanału Telewizji Polskiej już od poniedziałku, 3 października 2022. Start emisji o godzinie 23:00. Kolejne odcinki emitowane będą o tej samej porze od poniedziałku do czwartku.

ZOBACZ TAKŻE: Dziedzictwo - ile odcinków ma nowy turecki serial TVP? Kto pojawi się w obsadzie?

Anatomia kłamstwa - liczba odcinków

Anatomia kłamstwa to idealna propozycja dla osób, które lubią bardzo krótkie seriale, w których akcja dzieje się przyszłość. Nowa propozycja TVP nie zostanie z widzami na długo, ponieważ jest to miniserial, który składa się z zaledwie 6 odcinków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE