Ameryka Express 2020 - uczestnicy. Kogo zobaczymy w nowej edycji reality show?

2020-03-11 17:52 k.w.
Ameryka Express 2 uczestnicy
Autor: WBF

Ameryka Express (a wcześniej Azja Express) to program, który budzi spore zainteresowanie wśród widzów. Z niecierpliwością czekają oni na kolejne odsłony show, w którym udział biorą popularne osoby. W każdej edycji mieliśmy okazję oglądać osiem par, w skład których wchodziły gwiazdy oraz ich znajomi czy też rodzina. Uczestnicy wyruszali w podróż za granicę. Mając niewielki budżet, musieli przebyć wyznaczoną trasę. Ci, którzy docierali najszybciej, dostawali immunitet, który chronił przed eliminacjami. Kto wystąpi w nowej edycji Ameryka Express, która zbliża się wielkimi krokami?

Ameryka Express 2020 - uczestnicy. Kto tym razem będzie musiał stawić czoła trudnym zadaniom? Aby wziąć udział w show, trzeba być naprawdę odważnym i mieć silny charakter, który jest niezbędny, aby sprawdzić się w każdym - często bardzo trudnym - teście. Nowa edycja reality show TVN odbyła się w Gwatemali (Ameryka Środkowa) oraz Kolumbii (Ameryka Południowa).

Ameryka Express 2020 - uczestnicy. Kogo zobaczymy w programie?

W nowej odsłonie programu w roli prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę. Ładocha jest trenerką kulinarną, widzowie mogą kojarzyć ją m.in. z programów w Kuchnia+ oraz Dzień Dobry TVN. Ładocha zwyciężyła także drugą edycję programu Agent Gwiazdy.

Zobacz w naszej galerii, kto weźmie udział w nowej edycji programu Ameryka Express:

Ameryka Express 2020 - kiedy nowe odcinki?

Pierwszy odcinek nowej edycji Ameryki Express zostanie wyemitowany już w środę, 4 marca, o godzinie 21:30. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień, o tej samem porze. Reality show można śledzić także w internecie w serwisie Player.pl. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE