Ameryka Express 2 – nowa prowadząca. Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak?

2019-12-30 10:40 kw
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: wbf

Ameryka Express – początkowo Azja Express, to program, który zadebiutował na antenie TVN w 2016 roku. Od samego początku cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Chętnie podziwiają oni coraz to nowsze przygody popularnych osób, które wyruszają w podróż za granicę. Mając mały budżet, za każdym razem mają oni do pokonania wyznaczoną trasę, a ten kto przybędzie na miejsce najszybciej, otrzymuje immunitet, który chroni przed eliminacjami. Nowa edycja kontrowersyjnego show zadebiutuje na początku 2020 roku. W roli prowadzącej nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak. Kto zajmie jej miejsce?

Ameryka Express 2 – nowa prowadząca. Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak? Udziału w popularnym programie podejmują się gwiazdy, które mają silne charaktery oraz nie boją się ekstremalnych wyzwań. Dotychczas w show mogliśmy podziwiać takie popularne osoby jak: Aleksandra Domańska, Tomasz Karolak, Filip Chajzer, Magda Steczkowska czy też Pamela Stefanowicz. Druga edycja programu Ameryka Express zbliża się wielkimi krokami. Kto wystąpi w roli prowadzącej show?

Ameryka Express 2 - prowadząca

Show Ameryka Express (wcześniej Azja Express) swoją premierę na antenie TVN miało we wrześniu 2016 roku. Dwie pierwsze edycje programu odbywały się w Azji, podczas których uczestnicy odwiedzili między innymi Wietnam, Kambodżę czy też Indie. W trzeciej odsłonie gwiazdy odbyły podróż do Ekwadoru oraz Peru. Od samego początku gwiazdom towarzyszyła Agnieszka Woźniak-Starak, która była gospodarzem programu. W drugiej edycji show, która zadebiutuje na początku 2020 roku, w roli prowadzącej Ameryka Express zobaczymy Darię Ładochę. To trenerka kulinarna oraz zwyciężczyni drugiej edycji programu Agent Gwiazdy.

Ameryka Express 2 – uczestnicy

Serwis Wirtualnemedia.pl udostępnił ostatnio pełną listę uczestników drugiej edycji show. Wśród nich znaleźli się:

  • Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą,
  • Paweł Deląg z Dariuszem Lipką,
  • Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską,
  • Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem,
  • Patrycja Markowska z Żanetą Luberą,
  • Iwona Benjamin wraz z mężem Reggie,
  • bracia Grzegorz i Rafał Collins,
  • Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim.
NAJNOWSZE