Amber Heard

i

Autor: SHAWN THEW/AFP/East News

Amber Heard chce napisać książkę o związku z Johnnym Deppem. Szykuje się kolejny proces?

2022-06-23 13:05

Wygląda na to, że Amber Heard nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Aktorka zamierza napisać książkę o swoim małżeństwie z Johnnym Deppem i opisać w niej swoją wersję wydarzeń.

"Proces dekady" już za nami. To była jedna z najgłośniejszych i najbardziej medialnych spraw sądowych w ostatnich latach. Niecodziennie widowisko śledziło miliony osób na całym świecie. Przypomnijmy, że Johnny Depp pozwał swoją byłą żonę za zniesławienie. Amber Heard w jednym z artykułów dla "The Washington Post" zarzuciła aktorowi przemoc domową. Ława przysięgłych w Wirginii ostatecznie orzekła, że kobieta faktycznie dokonała zniesławienia i musi wypłacić Deppowi 15 milionów dolarów odszkodowania. Heard nie zgadza się z wynikiem i nie powstrzymuje się przed wywiadami w mediach. Podkreśla, że wszystkie jej zeznania były prawdziwe, a w sprawie sądowej nie dopuszczono wszystkich dowodów. Wygląda na to, że teraz planuje podjąć spore ryzyko i ponownie opowiedzieć swoją wersję wydarzeń, tylko w formie książki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amber Heard skomentowała werdykt sądu. Internauci nie mają dla niej litości!

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

Amber Heard napisze książkę o Johnnym Deppie?

Jak donosi OK! Magazine Amber Heard planuje napisać książkę i już prowadzi rozmowy w tej sprawie. Ten sam magazyn podkreśla, że stworzenie takiej lektury może być bardzo ryzykownym krokiem i doprowadzić do ponownego spotkania w sądzie. Aktorka miałaby opisać kulisy związku z Johnnym Deppem i przedstawić nowe fakty, których nie dopuszczono w głośnym procesie.

"Amber uważa, że ​​jej kariera w Hollywood dobiegła końca. Prowadzi już rozmowy i jest tym podekscytowana. W tym momencie nie ma nic do stracenia i chce wszystko opowiedzieć - czytamy w OK! Magazine

Sonda
Co sądzisz o werdykcie w sprawie Johnny Depp kontra Amber Heard?

Amber Heard kontra Johnny Depp - jak zakończył się proces?

Z dniem 1 czerwca 2022 ława przysięgłych zdecydowała, że Amber Heard jest winna w sprawie o zniesławienie swojego byłego męża. Aktorka musi zapłacić Deppowi 15 milionów dolarów zadośćuczynienia. To oczywiście nie wszystko. Jednocześnie, po rozpatrzeniu kontrpozwu jej prawników, sąd przyznał kobiecie odszkodowanie w wysokości 2 milionów dolarów.