Pierson Fode

i

Autor: Album Online/East News

FILMY

Aktor z "Mody na Sukces" zagra Supermana? To on może założyć czerwoną pelerynę!

2023-06-05 11:59

Superman powoli nadlatuje, chociaż ciągle nie wiemy, kogo zobaczymy pod czerwoną peleryną. I chociaż kolejka do zagrania Człowieka ze Stali jest ogromna, to na jej przodzie ma stać gwiazdor "Mody na sukces". Ba, nawet zaliczył już epizod w jednej superprodukcji! Czy teraz stanie na wysokości zadania i dostanie główną rolę?

Kto zagra Supermana? Kolejna produkcja z superbohaterem powstaje i zapewne znowu zbierze tłumy na salach kinowych. Premiera filmu "Superman: Legacy" została zaplanowana na lato 2025, więc na nowe przygody Clarka Kenta przyjdzie nam trochę poczekać. Nadchodzący projekt ma opowiadać o młodym Supermanie, który mierzy się z własnym dziedzictwem oraz ziemskim wychowaniem. I wszystko na papierze wygląda pięknie, ale ciągle nie wiemy, kto wcieli się w głównego bohatera. W wyścigu o zagranie tej postaci pojawiło się jednak nowe nazwisko i wszystko wskazuje na to, że szanse nie są takie małe!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kucharz chciał spalić dom Benedicta Cumberbatcha! Groził mu nożem do ryb

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Aktor z "Mody na Sukces" może zagrać Supermana. Pasuje do roli?

Najpierw członek rodziny Forresterów, a teraz kino superbohaterskie? Jeżeli wierzyć zagranicznej prasie, to Pierson Fodé przymierzany jest do roli nowego Supermana. Aktor wyraził swoje zainteresowanie i przesłał do twórców nawet taśmę castingową. Na dostarczonym materiale miał zaprezentować nie tylko umiejętności, ale pokazać też materiały ze swojego dzieciństwa, które spędził w niewielkim miasteczku Moses Lake. Dodatkowe wstawki przypominają dzieciństwo samego Supermana na farmie Kentów i to właśnie nimi miał zauroczyć się James Gunn. Na ten moment nikt nie komentuje medialnych doniesień. Robią to tylko fani, a wielu z nich jest ciekawa, jak w takiej roli poradziłby sobie Fodé. Mały debiut w superprodukcji ma już za sobą, bo pojawił się w jednym z odcinków "Supergirl". Widzowie mogą go kojarzyć też z "Dynastii" i "Człowieka z Toronto". Myślicie, że pasuje do roli? Poniżej udostępniamy jedną z jego fotografii.

Sonda
Pierson Fodé pasuje do roli Supermana?

W jakich filmach i serialach zagrał Pierson Fode? Nie tylko "Moda na sukces"

Pierson Fodé największą popularność zdobył rolą Thomasa Forrestera w nieśmiertelnej "Modzie na sukces". W operze mydlanej grał w latach 2015-2018, chociaż przez ten czas bywał również na innych planach. Ostatnim głośnym tytułem w portfolio aktora jest "Człowiek z Toronto" z Woodym Harrelsonem i Kevinem Hartem, a jedną z najlepiej ocenianych kreacji ta z filmu "Naomi and Ely's No Kiss List". Zaliczył również epizod w "Supergirl", jednak warto podkreślić, że Pierson Fodé nie miał szczęścia do produkcji, w których się pojawiał. Większość z nich spotykała się z mieszanymi recenzjami, więc może po zagraniu Supermana jego kariera nabierze tempa? Najpierw jednak musi wygrać w castingu z innymi aktorami, a później dobrze to wykorzystać i zagrać po prostu dobrze.