Akacjowa 38, odcinek 53: Maximiliano wygra wielkie pieniądze! Jego córka będzie wściekła

i

Autor: Screenshot Youtube/ RTVE Series Akacjowa 38, odcinek 53: Maximiliano wygra wielkie pieniądze! Jego córka będzie wściekła

Streszczenia seriali

Akacjowa 38, odcinek 53: Maximiliano wygra wielkie pieniądze! Jego córka będzie wściekła

2023-03-22 16:22

„Akacjowa 38” to popularny hiszpański serial, który na dobre rozgościł się na antenie Telewizji Polskiej. Co czeka bohaterów w 53. odcinku?

„Akacjowa 38” rośnie w siłę. Im dalej w las, tym polscy widzowie z coraz większym zainteresowaniem śledzą losy bohaterów. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Poniżej znajdziecie streszczenie i szczegóły emisji 53. odcinka.

CZYTAJ TAKŻE: Zakazany owoc 185: Ender odkryje sekret Nadira i wścieknie się na Yildiz

Akacjowa 38, odcinek 53 – STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 53. odcinka „Akacjowej 38” prezentuje się następująco: Hermina będzie błąkać się bez celu i głodna bez dachu nad głową. Trini będzie chciała jej pomóc i ją przygarnąć, ale Fabiana odradzi jej to. Maximiliano wygra dużą sumę w pokera. Postanowi, że przeznaczy ją na posag córki. Pomysł jednak nie podoba się dziewczynie. German będzie świadkiem, ja jego żona Cayetana przekazuje pieniądze jakiemuś podejrzanemu facetowi.

Akacjowa 38, odcinek 53 – kiedy i gdzie oglądać?

53. odcinek „Akacjowej 38” zostanie wyemitowany w środę 22 marca 2023 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Powtórkę obejrzycie następnego dnia o godz. 13:15.

Akacjowa 38 – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

Jeśli pokochaliście „Akacjową 38”, nie martwcie się – serial liczy łącznie aż 1483 odcinki, zatem finału zbyt prędko nie zobaczymy.

Sonda
Kto jest Twoim ulubionym bohaterem serialu "Akacjowa 38"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE