Zakazany owoc 185: Ender odkryje sekret Nadira i wścieknie się na Yildiz [STRESZCZENIE]

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc 185: Ender odkryje sekret Nadira i wścieknie się na Yildiz [STRESZCZENIE]

Streszczenia seriali

Zakazany owoc 185: Ender odkryje sekret Nadira i wścieknie się na Yildiz [STRESZCZENIE]

2023-03-22 16:04

Zakazany owoc 185 - w nowym odcinku tureckiego serialu czeka nas obmyślanie podłej zemsty, oraz odkrycie sekretu jednego z bohaterów. Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego epizodu.

„Zakazany owoc”nie zwalnia tempa i w kolejnym odcinku czeka nas kilka kolejnych twistów fabularnych. Co tym razem wymyśli Ender i czym Yildiz zasłuży sobie na jej gniew? Poniżej znajdziecie streszczenie i szczegóły emisji 185. odcinka.

CZYTAJ TAKŻE: „Zakazany owoc” – Ender i Yildiz WROGAMI? Nie nadążycie za nimi w kolejnych odcinkach

Zakazany owoc 185 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 185. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Nadir zabiera Yigita do kasyna, lecz hazard nie przypada mu do gustu. Ender podejrzewa, że to Yildiz dokonała kradzieży zdjęcia i planuje zemstę. Zehra i Akin obmyślają nowy film. Ender i Yigit domyślają się, że właścicielem kasyna jest Nadir.

Zakazany owoc 185 - gdzie i kiedy oglądać?

185. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 27 marca 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc nakreśla nam losy dwóch sióstr ze Stambułu. Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE