Akacjowa 38

i

Autor: Materiały TVP

Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 odc. 355-360 streszczenie. Leonor i Rosina spędzają noc na pustkowiu

2024-04-19 12:35

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 355, 356, 357, 358, 359, 360, które zostaną wyemitowane w dniach 15-20 kwietnia 2024. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich oraz co knują ich wrogowie.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 355, 356, 357, 358, 359, 360 odbędzie się w dniach 15-20 kwietnia 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Akacjowa 38". Kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Aktorzy, którzy zostali brutalnie zamordowani | To Się Kręci #30

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 355 - poniedziałek 15 kwietnia 2024

Ramon organizuje w domu kino. Na pokaz zaprasza sąsiadów i przyjaciół. Wyjaśnia im, że życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Humildad w końcu oznajmia Mauro, że jest chora i nie ma dla niej ratunku. Mauro postanawia się nią zająć i zrezygnować ze swojej miłości do Teresy. Victor zamierza pogodzić Leandra z Julianą. Mauro chce zmusić Martina do podania nazwisk prawdziwych organizatorów zamachu. Servando wystawia figurkę Matki Boskiej od cudów.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 356 - wtorek 16 kwietnia 2024

Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek nakazuje mu zaopiekować się umierającą Humildad i na razie nie mogą być razem. Casilda wraca na Akacjową, ale Rosina i Leonor nie chcą jej wysłuchać, a liczni sąsiedzi ją piętnują. Ramon przeżywa kryzys oddechowy i musi przejść na dietę. Lenardo wyjawia Julianie powód swojej złości - wie, że Victor jest jego synem, i zamierza mu o tym powiedzieć.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 357 - środa 17 kwietnia 2024

Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać mężczyzn, zaś Juliana twierdzi, że powinna walczyć o miłość i nie pozwolić jej sobie odebrać. Mieszkańcy Akacjowej są oburzeni wyglądem figurki Matki Boskiej Cudownej, z której taki dumny jest Servando. Mauro przekonuje Humildad, że jest z nią, bo tego chce, nie z litości, a ona stara się dla niego jak może. Próbuje też przekonać Martina, by wyznał, iż jest niewinny i pomógł odnaleźć Calandę.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 358 - czwartek 18 kwietnia 2024

Lolita namawia Casildę, żeby nie wyjeżdżała z miasta. Victor zaprasza don Leandra na swoje urodziny. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą dostały w spadku. Servando jest dumny z odrestaurowanej przez siebie figurki. Susana, za namową Cayetany, postanawia poskarżyć się proboszczowi.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 359 - piątek 19 kwietnia 2024

Teresa znajduje sposób, by skłócić Cayetanę z Ursulą. Leonor i Rosina spędzają noc na pustkowiu w uszkodzonym powozie. Maria Luisa szykuje przyjęcie urodzinowe dla Victora. Na posiedzeniu Fundacji zjawia się proboszcz w towarzystwie Humildad. Ramón skupia się na pracy i coraz mniej czasu poświecą żonie.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 360 - sobota 20 kwietnia 2024

Ramon chce znaleźć sposób, żeby dorobić się większych pieniędzy. Chce je zostawić rodzinie, gdy jego zabraknie. Po to organizuje spotkanie ekspertów. Mauro przesłuchuje Martina, ale chłopak nie chce mówić. Mauro jest zaskoczony jego zmianą zachowania. Rosina i Leonor jadą zobaczyć ziemię, którą kupił Maximiliano i mają po drodze trudności. Teresa nie rozumie zachowania Maura i podejrzewa, że kogoś ma i nie jest z nią szczery. Casilda odchodzi z Akacjowej. Pablo próbuje ją zatrzymać.

Listen on Spreaker.