Akacjowa 38 odc. 14, 15 streszczenie. Manuela widziała w klasztorze swoją córkę

2023-01-25 9:43 Joanna Dembek
Akacjowa 38
Autor: Materiały TVP Akacjowa 38 - streszczenie szczegółowe

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 14, 15, które zostaną wyemitowane w dniach 26-27 stycznia 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 14, 15 odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 14 - czwartek 26 stycznia 2023

Po powrocie z klasztoru, w którym widziała córkę, Manuela traci pracę. Don German oferuje jej posadę opiekunki córki. Cayetana jest temu przeciwna. Obiecuje Manueli, że uprzykrzy jej życie. Justo dowiaduje się, że jego brzemienna żona i teściowa zaginęły. Trini zatrudnia Fabianę w swoim domu.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 15 - piątek 27 stycznia 2023

Don Maximiliano wraca osłabiony ze szpitala do domu. A tam czeka na niego kolacja z mięsa, które Pablo ukradł swojej szefowej. Cayetana każe Manueli nosić wodę do kąpieli z odległego źródła. Gdy po całym dniu wanna jest pełna, Cayetana oświadcza, że minęła jej ochota na kąpiel. Manuela opowiada Casildzie o swoim dziecku.

Sonda
Interesują cię dalsze losy Manueli z serialu "Akacjowa 38"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE