Agnieszka Hyży: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, mąż, ślub

2019-12-12 15:26
Agnieszka Hyży
Autor: WBF

Agnieszka Hyży: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, mąż, ślub - te frazy na temat dziennikarki wpisujecie w Google najczęściej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Agnieszka Hyży, zanim rozpoczęła pracę w telewizji, pracowała jako modelka, udało jej się także dojść do finału w wyborach Miss Polski w 2005 roku. Pierwszym programem telewizyjnym, w którym wzięła udział, był emitowany w TVN Ciao Darwin.

Agnieszka Hyży: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, mąż, ślub - te zapytania na temat dziennikarki i prezenterki telewizyjnej ciekawią was najbardziej. Co warto wiedzieć o Agnieszce Hyży? Od wielu lat związana jest z telewizją Polsat. Otrzymała w Polsat Cafe swój autorski program - Super Rodzinka, prowadziła kulisty programów Taniec z Gwiazdami oraz Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Od 2020 roku jest gospodynią programu o tematyce ślubnej Cztery wesela.

Agnieszka Hyży: wiek

Gwiazda urodziła się 19 marca 1985 w Mysłowicach. W 2019 roku skończyła 34 lata.

Agnieszka Hyży: wzrost

Trudno znaleźć dokładną informację, ile dokładnie wzrostu ma Agnieszka, jednak ze względu na to, że pracowała jako modelka, a także brała udział w konkursach piękności, na pewno mierzy przynajmniej ok. 170-175 cm.

Agnieszka Hyży: Instagram

Instagram Agnieszki to agnieszka_hyzy. Dziennikarka wrzuca tu bardzo dużo zdjęć związanych z jej codzienną pracą, a także fotki, na których można zobaczyć, jak spędza wolny czas z mężem i córką.

Agnieszka Hyży: dzieci

Z pierwszego małżeństwa z Mikołajem Witem dziennikarka ma córkę Martę, która urodziła się w 2013 roku.

Agnieszka Hyży: mąż, ślub

Pierwszy ślub z Mikołajem Witem Agnieszka wzięła w 2011 roku, para rozstała się jednak w 2014. Później związała się z Grzegorzem Hyżym, z którym ślub w Rzymie wzięła w 2015 roku.

NAJNOWSZE