Cztery wesela - kiedy oglądać nowe reality show Polsatu? Dni i godziny emisji

2019-12-27 14:24 kw
Cztery wesela Polsat
Autor: Materiały prasowe Polsat Cztery wesela Polsat

W ostatnich miesiącach telewizja Polsat stale powiększa swoją ofertę programową. Tylko w 2019 roku na antenie stacji zadebiutowały dwa zupełnie nowe programy – Love Island. Wyspa miłości oraz Ninja Warrior Polska. Wiadomo już, że w marcu 2020 roku zadebiutuje reality show Only one. Tylko jeden. Nieco wcześniej widzowie będą mieli okazję oglądać program Cztery wesela, który opiera się na brytyjskim formacie Four Weddings. Kiedy oglądać nowe show Polsatu?

Cztery wesela - kiedy oglądać nowe reality show Polsatu? Dni i godziny emisji. Nowe show Polsatu będzie się opierać na brytyjskim formacie Four Weddings, który został stworzony przez ITV Studios. Tam powstały dotychczas cztery edycje programu, które emitowane były w latach 2009-2013. W Polsce emisja reality show wystartuje w 2020 roku. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie dni i godziny emisji programu Cztery wesela.

Cztery wesela - o co chodzi w nowym show?

W każdym odcinku programu widzowie poznają cztery panny młode, które nawzajem zapraszają się na swoje wesela. Będą tam gościć nie jako zwyczajny gość, lecz jako pewnego rodzaju juror. Panny młode będą przyznawać oceny w skali 1-10, w aż czterech kategoriach. Ocenią suknię ślubną, miejsce oraz wystrój, menu weselne oraz ogólną atmosferę przyjęcia. Każda z pań może zdobyć maksymalnie 120 punktów. Panna młoda, która zdobędzie ich najwięcej, otrzyma nagrodę w wysokości 25 tys. zł. Agnieszka Hyży została ambasadorką programu. Będzie podsumowywać każdy odcinek oraz odpowiadać na pytania widzów na profilu Polsatu na Facebooku.

Cztery wesela - kiedy oglądać?

Wszystko wskazuje na to, że Cztery wesela będą emitowane w styczniu oraz lutym 2020 roku. Program zadebiutuje 2 stycznia, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Kolejne odcinki będzie można oglądać co czwartek.

NAJNOWSZE