afera

Afera w "Nasz nowy dom". Internauci mają spore zastrzeżenia. "To kpina z ludzi"

2024-04-18 13:02

"Nasz nowy dom" to jeden z ulubionych programów Polaków. W najnowszym odcinku, ekipa pojawiła się w Warszawie. Internauci nie są jednak zadowoleni z tej metamorfozy, a dokładniej - są zdania, że remont nie był w ogóle potrzebny. O co dokładnie chodzi?

W odcinku 17 kwietnia Elżbieta Romanowska wraz z ekipą "Nasz nowy dom" pojawiła się w Warszawie. Bohaterką tego wydania programu była Pani Paulina, której mieszkanie zostało wyremontowane. Widzowie i internauci mają jednak spore zastrzeżenia, co do decyzji o remoncie mieszkania na warszawskim Bródnie. W komentarzach na profilu programu są bezlitośni dla produkcji.

Awantura w programie „Nasz nowy dom”? Romanowska zarzuciła architektce kłamstwo

Internauci w ostrych słowach, po emisji "Nasz nowy dom"

Pani Paulina to samotnie wychowująca córkę kobieta, która jakiś czas temu rozstała się z mężem. Jej mąż pochodzi z Gruzji, po rozstaniu, Paulina zamieszkała w Polsce, w małym mieszkaniu po babci. Na samym wstępie zaznaczyła, że mieszkanie nie było remontowane od ponad 20 lat. Ekipa remontowa wraz z Romanowską przybyła na miejsce i odnowiła jej mieszkanie. Internauci okazali się jednak bezlitośni i wielu z nich uważa, że ten remont nie był tam w ogóle potrzebny, a w Polsce żyje wiele rodzin, które potrzebują go o wiele bardziej. "Najdziwniejszy odcinek od początku edycji", "Naprawdę jest wiele rodzin którzy zasluguja na pomoc", "Super ustawka", "toc warunki ma dobre..a że sama bez pomocy rodziny?oj nie ona jedna.....są matki w dużo gorszej sytuacji,mają więcej dzieci i żyją np w jednym pokoju a tu mieszkanie wcale nie małe jak na dwie osoby....", "remont tego mieszkania to kpina z ludzi ...nie widziałam potrzeby remontu u tej pani", "Serio ? Jest wiele potrzebujących rodzin … po wypadkach , ludzi chorych etc. Nie macie komu już remontować domów ? Nie ma ludzi bardziej potrzebujących ?" - czytamy w komentarzach na Facebooku.

"Nasz Nowy Dom" - remont 17.04.2024. Zdjęcia mieszkania w Warszawie przed i po metamorfozie

Skandal w "Nasz Nowy Dom". Zrobili z CHOREGO kota maskotkę show, teraz usuwają dowody