Krzysztof Ibisz

i

Autor: WBF

Krzysztof Ibisz - najważniejsze informacje o jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów

2023-03-02 16:41

Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, żony, partnerka, dzieci, Instagram, wykształcenie, operacje - te frazy na temat polskiego dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Krzysztofie Ibiszu? Zanim stał się jedną z największych gwiazd telewizji, Ibisz próbował swoich sił jako aktor. To nie wszystko. Mamy dla was więcej ciekawostek!

Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, żony, partnerka, dzieci, Instagram, wykształcenie, operacje - te zapytania na temat dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. W latach 90. Ibisz rozpoczął pracę w TVP, a największą rozpoznawalność zyskał dzięki programowi Czar par. Obecnie związany jest z Polsatem, był prowadzącym bardzo dużej liczby znanych teleturniejów takich jak Awantura o kasę czy Życiowa szansa.

Krzysztof Ibisz: wiek

Ibisz urodził się 25 lutego 1965 w Warszawie, w 2023 roku skończył 58 lat.

Krzysztof Ibisz: wzrost

Krzysztof Ibisz zalicza się do grona wysokich mężczyzn - mierzy 188 cm wzrostu.

Krzysztof Ibisz: wykształcenie

Ibisz ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Jest też absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. 

Krzysztof Ibisz: żony

W 1998 roku Ibisz poślubił dziennikarkę Annę Zejdler, z którą był związany do 2004 roku. Rok później został mężem aktorki i prezenterki telewizyjnej Anny Nowak. Para rozstała się w 2009 roku.

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Krzysztof Ibisz: partnerka

W 2012 roku Krzysztof Ibisz związał się z Patrycją Madejską, prezenter ogłosił jednak, że rozstali się w 2017 roku.

Krzysztof Ibisz: dzieci

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz Vincenta ze związku z Anną Nowak.

Krzysztof Ibisz: Instagram

Instagram dziennikarza to krzysztof_ibisz_official. Krzysztof dzieli się zarówno zdjęciami związanymi ze swoim życiem zawodowym, jak i fotkami czy filmikami z chwil spędzonych wspólnie z rodziną.

Krzysztof Ibisz: operacje

Krzysztof Ibisz nie przyznaje się do żadnych operacji plastycznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE