Krzysztof Ibisz

i

Autor: WBF

Krzysztof Ibisz - najważniejsze informacje o jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów

2023-03-02 16:41

Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, żony, partnerka, dzieci, Instagram, wykształcenie, operacje - te frazy na temat polskiego dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Krzysztofie Ibiszu? Zanim stał się jedną z największych gwiazd telewizji, Ibisz próbował swoich sił jako aktor. To nie wszystko. Mamy dla was więcej ciekawostek!

Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, żony, partnerka, dzieci, Instagram, wykształcenie, operacje - te zapytania na temat dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. W latach 90. Ibisz rozpoczął pracę w TVP, a największą rozpoznawalność zyskał dzięki programowi Czar par. Obecnie związany jest z Polsatem, był prowadzącym bardzo dużej liczby znanych teleturniejów takich jak Awantura o kasę czy Życiowa szansa.

Krzysztof Ibisz: wiek

Ibisz urodził się 25 lutego 1965 w Warszawie, w 2023 roku skończył 58 lat.

Krzysztof Ibisz: wzrost

Krzysztof Ibisz zalicza się do grona wysokich mężczyzn - mierzy 188 cm wzrostu.

Krzysztof Ibisz: wykształcenie

Ibisz ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Jest też absolwentem studiów podyplomowych w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. 

Krzysztof Ibisz: żony

W 1998 roku Ibisz poślubił dziennikarkę Annę Zejdler, z którą był związany do 2004 roku. Rok później został mężem aktorki i prezenterki telewizyjnej Anny Nowak. Para rozstała się w 2009 roku.

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Krzysztof Ibisz: partnerka

W 2012 roku Krzysztof Ibisz związał się z Patrycją Madejską, prezenter ogłosił jednak, że rozstali się w 2017 roku.

Krzysztof Ibisz: dzieci

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów: Maksymiliana ze związku z Anną Zejdler oraz Vincenta ze związku z Anną Nowak.

Krzysztof Ibisz: Instagram

Instagram dziennikarza to krzysztof_ibisz_official. Krzysztof dzieli się zarówno zdjęciami związanymi ze swoim życiem zawodowym, jak i fotkami czy filmikami z chwil spędzonych wspólnie z rodziną.

Krzysztof Ibisz: operacje

Krzysztof Ibisz nie przyznaje się do żadnych operacji plastycznych.