„Absolutni debiutanci” powtórzą sukces „Wielkiej Wody”? Netflix zapowiada kolejny polski serial

i

Autor: materiały prasowe Netflix „Absolutni debiutanci” powtórzą sukces „Wielkiej Wody”? Netflix zapowiada kolejny polski serial

Netflix, polskie seriale

„Absolutni debiutanci” to serial, którego nie chce przegapić żaden kinoman. Polska produkcja zawojuje Netfliksa?

2023-03-22 17:15

Już wkrótce doczekamy się polskiego odpowiednika „Marzycieli”. Nowy serial Netfliksa zabierze nas nad polskie morze i opowie o spełnianiu marzeń, korzystaniu z wolności i złamanych sercach.

Netflix się nie patyczkuje i zapowiedział cały szereg polskich produkcji, z nowym „Znachorem” i adaptacjami głośnych książek na czele. W gąszczu niecierpliwie wyczekiwanych tytułów widnieje również ten nieco bardziej kameralny, acz zasługujący na naszą pełną uwagę.

CZYTAJ TAKŻE: Netflix stawia na polskie produkcje, a „Znachor” to dopiero początek. Co jeszcze zobaczymy w tym roku?

„Absolutni debiutanci” powtórzą sukces „Wielkiej Wody”? Netflix zapowiada kolejny polski serial

Serial autorstwa Kamili Tarabury oraz Niny Lewandowskiej zabierze nas nad polskie morze, gdzie wakacje spędzają Lena i Niko – najlepsi przyjaciele od lat, którym marzy się szkoła filmowa. By się tam dostać, postanawiają nagrać własny, odważny i niekonwencjonalny film, ale brakuje im muzy. Wówczas na scenę wkracza uroczy sportowiec, który spełni swoje zadanie aż za dobrze. Jeśli twórczynie podeszły do tematu z odpowiednią dozą wrażliwości, może nas czekać jedna z najlepszych produkcji coming of age ostatnich lat.

W rolach głównych zobaczymy Martynę Byczkowską, która współpracowała już z Netfliksem przy okazji „W głębi lasu”, a także Bartłomieja Deklewę i Jana Sałasińskiego. Streamer milczy na temat przewidywanej daty premiery, wiemy jedynie, że serial trafi na ekrany jeszcze w tym roku.

CZYTAJ TAKŻE: Seriale 2023 – najciekawsze premiery i powroty. Które z nadchodzących tytułów zasługują na szczególną uwagę?

Netflix zapowiada nowe polskie seriale. Co obejrzymy w 2023 roku?

„Asolutni debiutanci” to nie jedyna nadwiślańska propozycja, jaką Netflix ma dla nas w tym roku. W nadchodzących miesiącach zobaczymy również „Infamię”, czyli opowieść o nastoletniej Romce, która kocha rap i ceni sobie wolność i niezależność, a jednocześnie dorasta w bardzo konserwatywnej rodzinie. Czeka nas też spotkanie Marcinem Kanią – głównym bohaterem „Informacji zwrotnej”, czyli adaptacji głośnej książki Jakuba Żulczyka. Krótko mówiąc – będzie co oglądać.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE