61ST STREET

i

Autor: Materiały prasowe

61st Street - prawniczy thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Kiedy premiera w Polsce?

2022-04-08 15:58

AMC ogłosiło datę premiery nowej oryginalnej serii „61st Street” – dynamicznego thrillera, którego akcja toczy się w samym sercu okrytego złą sławą wymiaru sprawiedliwości w Chicago. Policja i prokuratorzy prowadzą śledztwo, które może doprowadzić do złamania obowiązującej w policji zmowy milczenia. Kiedy i gdzie oglądać serial? Wszystkie szczegóły na temat nowej produkcji znajdziecie poniżej.

61st Street - nowy prawniczy thriller. Kiedy premiera w Polsce? Gdzie oglądać? O czym jest? AMC ogłasza nowy thriller prawniczy stworzony przez laureata nagrody BAFTA - Petera Moffata. Produkcja będzie opowiadała o skorumpowanych strukturach władzy w Chicago. Policja i prokuratorzy poprowadzą śledztwo w sprawie transakcji narkotykowej, które może doprowadzić do złamania obowiązującej w policji zmowy milczenia. Na ekranie zobaczymy największe nazwiska z Hollywood. W gwiazdorskiej obsadzie pojawią się aktorzy z takich produkcji jak "American Crime Story", "Mindhunter", "Słodkie magnolie", "Doctor Who" oraz oscarowego "King Richard: Zwycięska rodzina". Co jeszcze wiemy o nadchodzącej produkcji? O czym dokładnie opowie? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39

61st Street - o czym jest?

„61st Street” opowiada historię Mosesa Johnsona (Tosin Cole), obiecującego czarnoskórego sportowca, który zostaje wciągnięty w skorumpowany system sądownictwa karnego Chicago, oraz Franklina Robertsa (Courtney B. Vance), obrońcy z urzędu, który zajmuje się jego przypadkiem. Chociaż Roberts obiecał swojej żonie przejście na emeryturę, podejmuje tę sprawę – dostrzega, że może ona zmienić cały system sądownictwa Chicago, rzucając wyzwanie instytucjonalnemu rasizmowi i wszechobecnej korupcji, które stoją w jego centrum.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

61st Street - obsada, data premiery

Courtney B. Vance („American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”, „Kraina Lovecrafta”) stoi na czele obsady, w której skład wchodzą także: nominowana do nagrody Emmy Aunjanue Ellis („Jak nas widzą”, „King Richard: Zwycięska rodzina”), Mark O’Brien („Miasto na wzgórzu”, „Blue Bayou”), Holt McCallany („Mindhunter”, „Kiedy gasną światła”), Tosin Cole („Doctor Who”, „Życie w Hollyoaks”), Andrene Ward-Hammond („Your Honor”, „Turbulencje”) oraz Bentley Green („Snowfall”, „Słodkie magnolie”).

Serial zadebiutuje 26 maja 2022 r. o godzinie 22:00, wyłącznie na kanale AMC.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE