Zakochana para w rządzie. Wiceminister finansów oświadczył się wiceminister rozwoju! To miłość mojego życia

i

Autor: Materiały prasowe Zakochana para w rządzie. Wiceminister finansów oświadczył się wiceminister rozwoju! "To miłość mojego życia"

Zakochana para w rządzie. Wiceminister finansów oświadczył się wiceminister rozwoju! "To miłość mojego życia"

2021-12-14 12:35

Wiceminister finansów Piotr Patkowski oraz wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk niedawno się zaręczyli. - To miłość mojego życia - stwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Patkowski.

- Poznałem się z Olgą w Kancelarii Premiera. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny - zdradza Patkowski Super Expressowi.

Dodaje, że "to miłość jego życia", a partnerkę ceni za "osobowość, charakter, mądrość i intelekt".

- Przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem - mówi. - Ślubu raczej nie planujemy na 2022 rok, ale zobaczymy, jak będzie. 

Zarówno Patkowski, jak i Semeniuk od dawna związani są z PiS, oboje mają też za sobą nieudany start w wyborach parlamentarnych. Obecny wiceminister finansów był asystentem i członkiem gabinetu politycznego Mateusza Morawieckiego, gdy ten pełnił funkcję ministra rozwoju. Kariera Olgi Semeniuk związana jest natomiast z Michałem Dworczykiem, oracowała w MON i Kancelarii Premiera, jest radną Warszawy. Pełni funkcję pełnomocnika rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Piotr Patkowski ma 30 lat i jest najmłodszym wiceministrem w rządzie. Stanowisko w resorcie finansów objął w wieku zaledwie 29 lat. Olga Semeniuk jest od niego o trzy lata starsza. 

Ten quiz zdradzi prawdę o Tobie. Nic się nie ukryje

Pytanie 1 z 8
Twój partner/partnerka chce się rozstać, co wtedy robisz?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 13.12 (Goście: Leszek Balcerowicz - FOR, były minister finansów oraz dr Małgorzata Bonikowska - prezes CSM) Sedno Sprawy: Jan Rulewski