Nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota robi wrażenie [WIDEO]

i

Autor: screen/ www.youtube.com/watch?v=HS4-loWYktM Nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota robi wrażenie [WIDEO]

Nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota robi wrażenie [WIDEO]

2022-01-31 12:19

10 -letni Bartek podczas wczorajszego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uzbierał niewiarygodnie ogromną sumę. Początkowo nic na to nie wskazywało - kwestował na krakowskim Rynku i każdy wrzucał symboliczne kwoty. Potem pojawił się znany Youtuber, a puszka nie pomieściła całej kwoty, którą chciał wrzucić!

Youtuber Budda tv w tym roku naprawdę hojnie obdarował Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. I to nie pierwszy raz. W ubiegłym roku przeznaczył na ten cel 20 tys. zł, a rok wcześniej 10 tys. zł. Teraz przebił sam siebie. 

Ostatecznie, podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Youtuber do puszki WOŚP wrzucił 50 tysięcy złotych! Szczęśliwym wolontariuszem okazał się być 10 - letni chłopiec, który kwestował na krakowskim Rynku. Nie spodziewał się, że jego zbiórka tak się zakończy: łącznie uzbierał 50 tysięcy 693 złote i 36 groszy.

Cała gotówka nie mieściła się w puszcze - trzeba było ją symbolicznie "rozerwać' i dopiero wtedy, cała suma został oficjalnie przekazana.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna. W tym roku odbyła się po raz 30. pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Zebrane środki przeznaczone zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]!

Super Raport 28.01 (Goście: Jan Grabiec - PO oraz prof. Antoni Dudek - politolog, historyk, UKSW) Sedno Sprawy: Paweł Kukiz