Zakopane: nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota powala z nóg!

i

Autor: Screen: Youtube/ Budda. TV Zakopane: nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota powala z nóg!

Zakopane: nie uwierzysz, ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota powala z nóg! [WIDEO]

2021-02-01 11:19

29. Finał WOŚP już za nami. W całej Polsce zebrano już w sumie ponad 127 miliony złotych! Sporą część dorzucił do tego znany YouTuber. W Zakopanem wrzucił do puszki wolontariuszce... 20 tysięcy złotych! Reakcja wolontariuszek była bezcenna. Pieniądze upychano na środku Krupówek. Zobaczcie WIDEO!

Finał WOŚP 2021: ile zebrano?

Ile w tym roku udało się zebrać Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu Polaków. 29. Finał WOŚP zakończył się z kwotą ponad 123 mln zł. W poniedziałek, 1 lutego poinformowano, że po dokładnym przeliczeniu ta kwota wzrosła do 127 mln. To ogromny sukces, bowiem rok temu zadeklarowana kwota wynosiła ponad 115 mln. Końcowa suma będzie jednak dużo większa. O tym, ile ostatecznie udało się zebrać, dowiemy się w marcu.

Według pierwszych podsumowań w samym Krakowie zebrano 725 tys. zł. Wciąż trwa jednak liczenie pieniędzy.

Na krakowskim Rynku Głównym pieniądze na WOŚP zbierają goldeny

Wrzucił do puszki WOŚP 20 tysięcy złotych!

Podczas 29. Finału WOŚP w Zakopanem miała miejsce wyjątkowa sytuacja. YouTuber Kamil, vloger znany jako Budda wrzucił do puszki aż 20 tys. zł! Pieniądze pochodzą m.in. ze sprzedaży auta. Reakcja wolontariuszek była bezcenna.

- Chcemy wrzucić dużo. Rekordowo dużo. Nikt w Polsce jeszcze tyle nie wrzucił - powiedział bloger.- Jak się zmieści, to wrzucajcie - odpowiedziała jedna z wolontariuszek. Po zobaczeniu pieniędzy dodała: "chyba sobie jaja robicie".

Ogromna suma znalazła się w puszce jednej z wolontariuszek. Kwota była tak duża, że trzeba było ją upychać! Zobaczcie WIDEO!

Dodajmy, że w zeszłym roku vloger umieścił w puszcze 10 tys. zł. Czy w przyszłym roku pokusi się na więcej?

Zakopane: nie uwierzysz ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota powala z nóg!

i

Autor: Screen: Instagram/budda.7 Zakopane: nie uwierzysz ILE wrzucił do puszki WOŚP! Kwota powala z nóg!
Sonda
W jaki sposób wspierasz WOŚP?