Wakacje w Polsce 2021: Te miejscowości będą hitem. Sprawdź ceny

2021-02-24 15:06

Kończy się luty, za pasem nowe obostrzenia związane z pandemią COVID-19, ale my jesteśmy już myślami przy wakacjach 2021. jak wynika z analiz, w tym roku już zaczęliśmy planować wakacyjny wypoczynek. Częściej też stawiamy na urlop w Polsce. W końcu nie wiadomo jaka będzie sytuacja na świecie. Zebraliśmy najpopularniejsze kierunki letnich wyjazdów. Sprawdźcie!

Najpopularniejsze kierunki na wakacje 2021

Najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie, kiedy w 2021 roku zaczną się wakacje? Odpowiedzi na to pytanie udzieliło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Według MEN nie ma powodu do opóźniania rozpoczęcia wakacji i zgodnie z planem rok szkolny 2020/2021 zakończy się 25 czerwca. To oficjalna data rozpoczęcia wakacji.

Już dziś warto poświęcić czas i zaplanować wakacyjny urlop. Co prawda, biorąc pod uwagę sytuację pandemiczną, nie mamy pewności, czy jakikolwiek wyjazd dojdzie do skutku, ale… zaplanować można.

Portale, które służą do bookowania noclegów w ostatnim czasie przeżywają prawdzie oblężenie. Już na początku lutego Polacy zaczęli planować, gdzie pojadą na wakacje w 2021 roku. Ogromną popularnością cieszą się polskie miejscowości. Nic w tym dziwnego.

Coraz głośniej mówi się o tym, że wyjazd na urlop poza granice kraju może wiązać się z koniecznością przedstawienia zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19, a wielu z nas nie ma szans na zaszczepienie się przed końcem sezonu wakacyjnego. Stąd takie powodzenie Polski. W galerii zebraliśmy 10 najpopularniejszych miejsc, która Polacy wybiorą w tym roku na wakacje.

10 najpopularniejszych wakacyjnych kierunków [Galeria]

Raport z Anteny 24.02
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze