Ukraiński żołnierz wraca do domu. Nagranie chwyta za serce [WIDEO]

i

Autor: Twitter/screenshot

Ukraiński żołnierz wraca do domu. Nagranie chwyta za serce [WIDEO]

2022-04-05 10:01

Nagranie przedstawiające powrót ukraińskiego żołnierza do domu chwyta za serce. W opisie możemy przeczytać, że żołnierz walczył w Irpieniu koło Kijowa. To miasto, jak wiele innych przeżywało ciężkie chwile. Codziennie publikowane makabryczne zdjęcia sprawiają, że widok powracającego żołnierza do domu wzrusza.

Codziennie trafiają do nas nagrania i zdjęcia masakr, które dzieją się za naszą wschodnią granicą. Wśród tych, często makabrycznych informacji, są też te wzruszające. To między innymi nagranie żołnierza, który wraca do domu po stoczonych walkach. Ukraińcy wracają jako bohaterzy, którzy ryzykowali swoje życie za kraj i bezpieczeństwo nie tylko swojej, a wielu rodzin. W opisie możemy przeczytać, że powracający żołnierz walczył w Irpieniu pod Kijowem.

CZYTAJ TAKŻE: Jak zachować się będąc zakładnikiem? RCB stworzyło PORADNIK NA CZAS WOJNY

Ukraiński żołnierz wraca do domu. Walczył w Irpieniu

Irpień, Bucza i Hostomel to miasta pod Kijowem, w których rosyjscy żołnierze dokonywali największych zbrodni na ludności cywilnych. W trakcie walk odcięto na kilka dni Irpień od jakiegokolwiek kontaktu, w mieście brakowało prądu, ogrzewania, wody i jedzenia. Ludzie chowali się po piwnicach, a ukraińskie wojsko starało się odeprzeć atak Rosjan.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE