Skoki dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Mistrzostwa Polski w Wiśle wtorek 22.12 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj we wtorek MP w Wiśle 22 grudnia

i

Autor: Instagram Skoki dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE Mistrzostwa Polski w Wiśle wtorek 22.12 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE skoki dzisiaj we wtorek MP w Wiśle 22 grudnia

Turniej Czterech Skoczni: czy Polscy skoczkowie wystąpią w Oberstdorfie? JUŻ WIEMY! [29.12.2020]

2020-12-29 9:02

Ważą się losy startu Biało-Czerwonych w dzisiejszym konkursie inaugurującym 69. Turniej Czterech Skoczni. Ich udział stanął pod znakiem zapytania po tym jak w niedzielę pozytywny wynik testu na COVID-19 miał Klemens Murańka, a w efekcie, Polacy nie zostali dopuszczeni do poniedziałkowych kwalifikacji. Ponowne badanie nie potwierdziło jednak u niego zakażenia - podobnie jak u pozostałych kadrowiczów.

Ujemne wyniki u wszystkich polskich skoczków przepustką do startu w konkursie w Oberstdorfie? Tak, choć warunek jest jeden. Wszyscy zawodnicy z Polski muszą ponownie uzyskać negatywne wyniki z testu na koronawirusa. To rozwiązanie udało się wypracować 28 grudnia na nadzwyczajnej odprawie technicznej, w której zdalnie wzięli udział wszyscy przedstawiciele startujących w Turnieju Czterech Skoczni. W najlepszym dla Polaków scenariuszu konkurs rozegrany zostanie bez kwalifikacji.

We wtorek o godzinie 9.00 poznaliśmy wyniki testów. Wszystkie były negatywne, co oznacza, że skoczkowie wezmą udział w konkursie 29.12.2020.

Dwie godziny przed rozpoczeciem konkursu odbędzie się również specjalna sesja treningowa tylko dla Polskich skoczków.

Szczepienia medyków
Sonda
Czy sporty ekstremalne są dla kobiet?