Pilne

i

Autor: Materiały prasowe

Tokio 2020: POŻAR AUTOBUSU Z POLSKIMI SPORTOWCAMI - co się stało? Czy ktoś ucierpiał?

2021-07-29 16:05

Z Igrzysk w Tokio napływają niepokojące wieści. W czwartek, 29 lipca, zapalił się autokar przewożący grupę zawodników i zawodniczek z Polski. Co się stało i czy ktoś ucierpiał? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Tokio 2020 - pożar autobusu ze sportowcami z Polski. Taka informacja obiegła media w czwartek, 29 lipca. Jako pierwszy przekazał ją Super Express Sport. Z wiadomości zamieszczonych na stronie serwisu wynika, że autokar przewożący grupę polskich lekkoatletów nagle stanął w płomieniach. Zapalić miał się silnik pojazdu. Reprezentanci i reprezentantki Polski byli w drodze do wioski olimpijskiej. Autobus całkowicie zablokował trasę przejazdową. Czy ktoś ucierpiał w tym zdarzeniu? Więcej informacji w dalszej części artykułu.

Kłopoty organizacyjne podczas IO w Tokio. Joanna Jóźwik pokazała wszystko

Pożar autobusu polskich lekkoatletów - czy ktoś ucierpiał?

Choć doniesienia mówią o tym, że sytuacja wyglądała groźnie, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Super Express Sport dodaje, że w autokarze obecni byli między innymi Szymon Ziółkowski i Paweł Fajdek. Artykuł będzie aktualizowany, gdy tylko uzyskamy więcej informacji na temat zdarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pożar autokaru lekkoatletów. Przerażająca relacja Fajdka. Był wybuch!