Tokio 2020: POŻAR AUTOBUSU Z POLSKIMI SPORTOWCAMI - co się stało? Czy ktoś ucierpiał?

2021-07-29 16:05
Pilne
Autor: Materiały prasowe

Z Igrzysk w Tokio napływają niepokojące wieści. W czwartek, 29 lipca, zapalił się autokar przewożący grupę zawodników i zawodniczek z Polski. Co się stało i czy ktoś ucierpiał? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Tokio 2020 - pożar autobusu ze sportowcami z Polski. Taka informacja obiegła media w czwartek, 29 lipca. Jako pierwszy przekazał ją Super Express Sport. Z wiadomości zamieszczonych na stronie serwisu wynika, że autokar przewożący grupę polskich lekkoatletów nagle stanął w płomieniach. Zapalić miał się silnik pojazdu. Reprezentanci i reprezentantki Polski byli w drodze do wioski olimpijskiej. Autobus całkowicie zablokował trasę przejazdową. Czy ktoś ucierpiał w tym zdarzeniu? Więcej informacji w dalszej części artykułu.

Kłopoty organizacyjne podczas IO w Tokio. Joanna Jóźwik pokazała wszystko

Pożar autobusu polskich lekkoatletów - czy ktoś ucierpiał?

Choć doniesienia mówią o tym, że sytuacja wyglądała groźnie, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Super Express Sport dodaje, że w autokarze obecni byli między innymi Szymon Ziółkowski i Paweł Fajdek. Artykuł będzie aktualizowany, gdy tylko uzyskamy więcej informacji na temat zdarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Pożar autokaru lekkoatletów. Przerażająca relacja Fajdka. Był wybuch!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze