Skoki narciarskie Wisła 2021 w NIEDZIELĘ - o której zawody 5.12?

2021-12-05 9:47
Kamil Stoch
Autor: PAP / Grzegorz Momot Kamil Stoch

Na niedzielę w Wiśle zaplanowano indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kwalifikację do niego wywalczyło aż jedenastu Polaków. Biało-czerwoni liczą, że wreszcie zaprezentują się z dobrej strony. Sprawdźcie, o której godzinie początek zawodów.

Skoki w Wiśle 5.12.2021

Po czterech konkursach w klasyfikacji generalnej PŚ najwyżej z Polaków - na 13. miejscu - plasuje się Kamil Stoch. Podopieczni trenera Michala Dolezala zawiedli też nieco w sobotę, kiedy w konkursie drużynowym zajęli czwarte miejsce. W czterech wcześniejszych "drużynówkach" w Wiśle zawsze stali na podium.

Oprócz Stocha w niedzielę występują także: Jakub Wolny, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Stefan Hula, Tomasz Pilch, Aleksander Zniszczoł oraz debiutujący w PŚ Jan Habdas.

Liderem klasyfikacji generalnej PŚ jest Niemiec Karl Geiger, który o 53 punkty wyprzedza Słoweńca Anze Laniska.

Nocna prohibicja w Warszawie. Mieszkańcy mówią jasno. [SONDA]

Konkurs indywidualny w Wiśle - GODZINA

O której zaczynają się niedzielne zawody indywidualne w Wiśle? Pierwsza seria zaplanowana jest na godzinę 16:00. Jeśli pogoda nie przeszkodzi organizatorom, konkurs powinien zakończyć się około godziny 18:00.

Źródło: PAP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze