Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której?

2021-05-03 14:23

Kilka wolnych dni przyda się z pewnością wszystkim, którzy zmęczeni są już pracą. Pogoda staje się coraz piękniejsza, a to zachęca nas do spacerów i zabawy na świeżym powietrzu. Co to oznacza? Oczywiście grilla! Jeśli jednak zabraknie nam niezbędnych produktów, to przyda się wycieczka do sklepu... Czy sklepy są otwarte w Majówkę 2021? Gdzie na zrobimy zakupy 1, 2 i 3 maja? [Aktualizacja 02.05.2021]

Spis treści

  1. Sklepy otwarte 1 maja - gdzie na zakupy w święto?
  2. Sklepy otwarte 2 maja - czy to święto? Gdzie na zakupy?
  3. Sklepy otwarte 3 maja - gdzie na zakupy w święto?

Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której? Przed nami upragniona Majówka 2021! Czekają nas trzy radosne dni,gdy będziemy mogli trochę odetchnąć od pracy i nauki. Polacy z pewnością zdecydują się spędzać wolne w domu. Warto pamiętać, że hotele i kurorty pozostają w naszym kraju wciąż zamknięte. Spotkanie w gronie bliskiej rodziny lub kilkorga znajomych jest jednak możliwe. Co za tym idzie, warto zaplanować przybycie gości. Zakupy wielu z nas zrobi jeszcze w tygodniu, jednak czasem wypadnie nam coś z głowy i potrzebujemy pilnie odwiedzić sklep. Czy będzie to możliwe? Gdzie zrobimy zakupy w majówkę 2021?

Jeśli Ty również zadajesz sobie te pytania, odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

Urson amerykański przyszedł na świat

Sklepy otwarte 1 maja - gdzie na zakupy w święto?

Wybierając się 1 maja na zakupy, powinniśmy pamiętać także o limitach klientów w sklepach. Gdzie zrobić zakupy 1 maja 2021? Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj - Czy sklepy 1 maja są otwarte? Co z zakupami w majówkę? Sprawdź, gdzie zrobić zakupy!

Sklepy otwarte 2 maja - czy to święto? Gdzie na zakupy?

2 maja 2021 obchodzimy Święto Flagi. W tym roku przypada ono w niedzielę. Co to oznacza? Zakaz handlu w niedzielę będzie obowiązywał 2 maja. Są jednak pewne wyjątki. O tym gdzie zrobić zakupy w niedzielę 2 maja przeczytacie TUTAJ.

Sklepy otwarte 3 maja - gdzie na zakupy w święto?

Święto Narodowe Trzeciego Maja to dzień, gdy obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Ustanowione zostało w 1919 i ponownie w 1990. Ten dzień jest dniem wolnym od pracy. Chociaż większość z nas ma wolne, to niektóre sklepy będą otwarte. Są to głownie sklepy osiedlowe, te gdzie za ladą stanie właściciel.

Sonda
Czy uważasz, że szczepienia powinny być odkładane na później?