Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której?

2021-05-03 14:23

Kilka wolnych dni przyda się z pewnością wszystkim, którzy zmęczeni są już pracą. Pogoda staje się coraz piękniejsza, a to zachęca nas do spacerów i zabawy na świeżym powietrzu. Co to oznacza? Oczywiście grilla! Jeśli jednak zabraknie nam niezbędnych produktów, to przyda się wycieczka do sklepu... Czy sklepy są otwarte w Majówkę 2021? Gdzie na zrobimy zakupy 1, 2 i 3 maja? [Aktualizacja 02.05.2021]

Spis treści

  1. Sklepy otwarte 1 maja - gdzie na zakupy w święto?
  2. Sklepy otwarte 2 maja - czy to święto? Gdzie na zakupy?
  3. Sklepy otwarte 3 maja - gdzie na zakupy w święto?

Sklepy otwarte w Majówkę 2021: gdzie na zakupy 1, 2 i 3 maja? Od której do której? Przed nami upragniona Majówka 2021! Czekają nas trzy radosne dni,gdy będziemy mogli trochę odetchnąć od pracy i nauki. Polacy z pewnością zdecydują się spędzać wolne w domu. Warto pamiętać, że hotele i kurorty pozostają w naszym kraju wciąż zamknięte. Spotkanie w gronie bliskiej rodziny lub kilkorga znajomych jest jednak możliwe. Co za tym idzie, warto zaplanować przybycie gości. Zakupy wielu z nas zrobi jeszcze w tygodniu, jednak czasem wypadnie nam coś z głowy i potrzebujemy pilnie odwiedzić sklep. Czy będzie to możliwe? Gdzie zrobimy zakupy w majówkę 2021?

Jeśli Ty również zadajesz sobie te pytania, odpowiedzi znajdziesz w tym artykule!

Urson amerykański przyszedł na świat

Sklepy otwarte 1 maja - gdzie na zakupy w święto?

Wybierając się 1 maja na zakupy, powinniśmy pamiętać także o limitach klientów w sklepach. Gdzie zrobić zakupy 1 maja 2021? Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj - Czy sklepy 1 maja są otwarte? Co z zakupami w majówkę? Sprawdź, gdzie zrobić zakupy!

Sklepy otwarte 2 maja - czy to święto? Gdzie na zakupy?

2 maja 2021 obchodzimy Święto Flagi. W tym roku przypada ono w niedzielę. Co to oznacza? Zakaz handlu w niedzielę będzie obowiązywał 2 maja. Są jednak pewne wyjątki. O tym gdzie zrobić zakupy w niedzielę 2 maja przeczytacie TUTAJ.

Sklepy otwarte 3 maja - gdzie na zakupy w święto?

Święto Narodowe Trzeciego Maja to dzień, gdy obchodzimy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Ustanowione zostało w 1919 i ponownie w 1990. Ten dzień jest dniem wolnym od pracy. Chociaż większość z nas ma wolne, to niektóre sklepy będą otwarte. Są to głownie sklepy osiedlowe, te gdzie za ladą stanie właściciel.

Sonda
Czy uważasz, że szczepienia powinny być odkładane na później?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE