Restauracje i hotele tylko dla zaszczepionych?! Jest już taki pomysł!

i

Autor: Pixaby Restauracje i hotele tylko dla zaszczepionych?! Jest już taki pomysł!

Restauracje i hotele TYLKO dla zaszczepionych?! Jest już taki pomysł!

2021-04-19 15:17

Wizyta w restauracji lub nocleg w hotelu tylko dla osób zaszczepionych? Oto pomysł wicepremiera Jarosława Gowina, który jest zwolennikiem takiego rozwiązania. Jak dokładnie miałoby to wyglądać w praktyce? Czy bez szczepionki nie można będzie pójść na obiad do restauracji? Więcej dowiecie się w naszym materiale.

Restauracje i hotele tylko dla zaszczepionych. Jest taki pomysł!

Restauracje i hotele tylko dla wybranych? A ściślej mówiąc, tylko dla zaszczepionych osób. Jest taka propozycja. Głośno wypowiedział się o niej Jarosław Gowin. Proponuje on wprowadzenie specjalnych certyfikatów, które miałyby dawać dostęp do części usług w Polsce. Wśród nich właśnie restauracje i hotele.

Raport z anteny 19.04, godz.10

Uważam, że powinniśmy stworzyć specjalne certyfikaty dla osób zaszczepionych dające dostęp do usług nieodstępnych dla innych, takich jak usługi hotelarskie i gastronomiczne - powiedział podczas konferencji prasowej wiceminister.

Podkreślił również, że takie certyfikaty dla zaszczepionych znacznie ułatwiłyby branżom dotkniętym przez pandemię koronawirusa powrót do normalności. Zaznaczył też, że do swojego pomysłu będzie chciał przekonać członków rządu.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków