Raków Częstochowa gra dalej o Ligę Konferencji! Kto będzie ostatnim rywalem?

2022-08-11 19:57
Raków Częstochowa gra dalej o Ligę Konferencji 2022/2023
Autor: PAP/Waldemar Deska

Raków Częstochowa awansował do 4., ostatniej rundy eliminacji Ligi Konferencji. W rewanżowym meczu piłkarze Marka Papszuna pokonali na własnym stadionie Spartak Trnawa 1:0. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Częstochowian 2:0. Kto będzie kolejnym rywalem wicemistrza Polski?

Raków Częstochowa ma za sobą udany dwumecz z Spratakiem Trnawa. Tydzień temu podopieczni Marka Papszuna wrócili ze Słowacji z dwubramkową przewagą. Dzisiejszy mecz trzeciej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy 2022/2023 zakończył się wynikiem 1:0 dla Częstochowian. Przed Rakowem ostatnia prosta. Z kim wicemistrz Polski zagra w ostatniej rundzie?  

Natalia z Wrocławia śpiewa "Chciałem być"

Raków Częstochowa na ostatniej prostej do Ligi Konferencji Europy

Rewanżowe spotkanie Raków Częstochowa - Spartak Trnawa rozpoczął się o godzinie 18:00 w Częstochowie. O 20.00 wiedzieliśmy już, że dzięki bramce Władysława Koczerhina to piłkarze Marka Papszuna zagrają w ostatniej, czwartej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy. Z kim?

Rywalem Rakowa będzie zwycięzca dwumeczu Slavia Praga - Panathinaikos. W ubiegłym tygodniu to piłkarze z Pragi okazali się lepsi i wygrali mecz 2:0. Dziś o godzinie 19.30 na stadionie Apostolos Nikolaidis Stadium w Atenach rozpoczął się rewanż. Do końca pierwszej połowy wynik to 0:0.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze