Boże Ciało – pogoda na długi weekend. Prognoza synoptyka IMGW

i

Autor: pixabay.com Boże Ciało – pogoda na długi weekend. Prognoza synoptyka IMGW

Pogoda na Boże Ciało i długi weekend. Będzie coraz cieplej!

2021-06-03 7:27

Pogoda na Boże Ciało i długi weekend. Będzie coraz cieplej! Za nami jeden z chłodniejszych majów które mieliśmy w XXI wieku. Na szczęście, na początku temperatura ma wzrosnąć a samo Boże Ciało ma być naprawdę słoneczne i ciepłe. Kolejne dni w weekend także mają dostarczyć nam wiele słońca. Jak więc czeka nas pogoda na Boże Ciało oraz długi czerwcowy weekend?

Pogoda na Boże Ciało i długi weekend. Będzie coraz cieplej! Pogoda w maju nie rozpieściła nikogo. Zimne dni, chłodne noce, bardzo często padający deszcz - z pewnością nie taki maj nam się śnił. Jednak wiele wskazuje na to, iż cały czerwiec będzie już znacznie piękniejszy. Synoptycy zapowiadają ocieplenie o kilka stopni. Ma być też dużo słoneczniej. Jaka więc czeka nas pogoda na Boże Ciało 2021 i długi weekend?

POGODA NA BOŻE CIAŁO 3.06

Według synoptyków, Boże Ciało 3.06. ma być słonecznym dniem. W Boże Ciało będziemy mieli do czynienia głównie ze słońcem. Zachmurzenie będzie naprawdę niewielkie. Tylko w niektórych miejscach będą występować przelotne opady deszczu. Miejscami mogą być także burze, jednak nie powinny być one groźne. Temperatura na wschodzie Polski dojdzie do 17 stopni Celsjusza, w centrum do około 22, a na zachodzie - do 22 stopni. Wiele wskazuje więc na to, iż Boże Ciało będzie naprawdę pięknym dniem, a pogoda nie powinna utrudniać procesji które przejdą ulicami polskich miast.

Raport z Opalenicy. Pierwsze słońce na kadrze i impreza z Golcami

POGODA NA DŁUGI CZERWCOWY WEEKEND

Kolejne dni po Bożym Ciele będą jeszcze ładniejsze. Temperatura ma ponownie wzrosnąć o kolejne kilka stopni. Jednak nie będą to tropikalne upały. Temperatura ma wynosić od 22 do 24 stopni. Do polski zacznie napływać ciepłe powietrze, które może sprawić iż miejscami występować będą opady deszczu oraz burze.

Upały mają wrócić do Polski w połowie czerwca. Według synoptyków iście wysokich temperatur spodziewać się możemy w połowie czerwca. Wówczas to temperatura może podskoczyć nawet do 30 stopni. W czerwcu może być więc naprawdę gorąco.

Sonda
Czy imprezy sportowe powinny zostać odwołane przez koronawirusa?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]