Zrobili TO na oczach tłumu. Szokujące zachowanie pary kochanków na plaży w Mielnie

i

Autor: Facebook/screen Do bulwersujących scen doszło na plaży w Mielnie

Zrobili TO na oczach tłumu. Szokujące zachowanie pary kochanków na plaży w Mielnie

2021-07-19 11:25

Bulwersujące sceny w Mielnie. Para kochanków oddała się miłosnym uniesieniom na plaży pełnej ludzi! Zachowanie kopulującej pary wskazuje na to, że byli dalecy od stanu pełnej świadomości. Wszystko działo się późnym popołudniem, gdy wokół było mnóstwo plażowiczów, w tym dzieci. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci widać, że niektórzy próbowali przerwać stosunek kochanków.

Do szokujących scen doszło na plaży w Mielnie. Para kochanków postanowiła oddać się miłosnym uniesieniom na oczach tłumu ludzi. Wszystko działo się w biały dzień, późnym popołudniem. Całe zajście zostało zarejestrowane przez plażowiczów, którzy byli świadkami tej kuriozalnej sytuacji. Na filmach umieszczonych w internecie widzimy mężczyznę ubranego jedynie w kusą niebieską koszulkę, który okrakiem leży na półnagiej kobiecie. Uczestnicy tej wątpliwej jakości scenki miłosnej wyglądają na zamroczonych alkoholem lub innymi środkami odurzającymi.

Seks na publicznej plaży próbują przerwać świadkowie całej sytuacji. Najpierw do półnagiego mężczyzny podchodzi kobieta, która oblewa go wodą. To jednak nie przynosi zamierzonego efektu. W końcu po chwili do pary podchodzi jeden z plażowiczów, który uderza półnagiego mężczyznę klapkiem w tylną część ciała. W ten sposób seks kochanków jest przerwany, a mężczyzna bez spodni ucieka z plaży.

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów

Policja sprawdza właśnie czy wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Za ten "nieobyczajny wybryk" parze grozi mandat w wysokości 500 złotych, a jeśli sprawa trafi do sądu to grzywna może wynieść nawet 5 tysięcy złotych.