Siatkówka

i

Autor: pixabay.com Siatkówka

Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy mecz Polaków w ćwierćfinale? Z kim gramy?

2021-08-03 8:06

Polscy Siatkarze awansowali do fazy pucharowej siatkarskiego turnieju na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Podopieczni Vital Heynena wyszli z grupy A na najwyższym miejscu. Teraz czas na mecz ćwierćfinałowy. Kiedy i z kim grają Polacy? Sprawdźcie w naszym artykule.

Ćwierćfinały siatkarskiego turnieju na Olimpiadzie Tokio 2020 czas zacząć! Polka bierze w nich udział jako najlepsza drużyna z grupy A. W ostatnim meczu pierwszej fazy Biało-Czerwoni mierzyli się z Kanadyjczykami. Drużynie z kraju klonowego liścia nie daliśmy żadnych szans! Pokonaliśmy Kanadyjczyków 3:0 (25:15, 25:21, 25:16). Nasi rywale też wyszli z grupy i mają przed sobą mecz z drużyną wystawioną przez Rosyjski Komitet Olimpijski. Zaś z kim, kiedy i o której grają Polacy? Siatkarze Vitala Heynena, jeśli chcą awansować do półfinału, pokonać muszą jedną z najlepszych drużyn na świecie. Sprawdźcie, kiedy rozegrają mecz ćwierćfinałowy na Igrzyskach Olimpijskich 2020.

Powitanie w wiosce olimpijskiej

Siatkówka Tokio 2020 - kiedy i z kim mecz ćwierćfinałowy Polaków?

W fazie grupowej ulegliśmy tylko Irańczykom. Po ciężkim meczu przegraliśmy w tie-breaku. Poza tym wygraliśmy jednak wszystkie spotkania i wyszliśmy z grupy A na pierwszym miejscu. Z kim gramy w ćwierćfinale siatkarskiego turnieju Olimpijskiego? Naszymi przeciwnikami będą znakomici Francuzi. Mecz Polska - Francja zaplanowano na wtorek, 3 sierpnia. Początek starcia o godzinie 14:30. Jeśli wygramy, w półfinale zmierzymy się ze zwycięzcą pary Włochy - Argentyna.

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?