Ogromna WPADKA Andrzeja Dudy: pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

2021-09-23 9:59
Andrzej Duda ma dylemat. Ufa mu już mniej niż połowa z nas!
Autor: Łukasz Gągulski Andrzej Duda ma dylemat. Ufa mu już mniej niż połowa z nas!

Prezydent zaliczył kolejną wpadkę, przez którą zrobiło się głośno w internecie. Chodzi o słowa jakie wypowiedział podczas 76. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Andrzej Duda pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

Ogromna WPADKA Andrzeja Dudy: pomylił prezydentów Stanów Zjednoczonych! Internet jest bezlitosny

Andrzej Duda kolejny dzień przebywa na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ w Nowym Jorku. Do tej pory prezydent spotkał się z przywódcami Turcji, Mongoli i Brazylii. W środę swoje przemówienie Duda zaczął od mówienia o trwającej pandemii koronawirusa. Jak wiemy, podczas takich przemówień każde słowo jest na wagę złota. Tak było i tym razem, bo wpadka Andrzeja Dudy została szybko wyłapana przez innych a internauci nie szczędzą słów w internecie. 

Chciał on odnieść się do relacji z prezydentem USA. W swoim przemówieniu pomylił jednak nazwiska i zamiast o Joe Bidenie, który w styczniu został zaprzysiężony na prezydenta Stanów Zjednoczonych mówił o Donaldzie Trumpie, który był jego poprzednikiem.

"W tej chwili administracja pana prezydenta Donalda Trumpa ma wiele problemów, chociażby takich, jak problem Afganistanu, którymi musi się zająć. I zapewne jest tak, że są to znacznie bardziej pilne potrzeby niż współpraca w relacjach z Polską, w których nic złego się nie dzieje"

- mówił prezydent. 

Internauci nie szczędzą przykrych słów. Słowa prezydenta to zapewne zwykłe przejęzyczenie, ale w sieci wywołały one prawdziwą burzę.

Prezydent Andrzej Duda na Rynku Głównym w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze