Rok od pandemii w Podlaskiem. Jak koronawirus zmienił nasze życie? [RAPORT]

i

Autor: pixabay

Nowe obostrzenia, konferencja (25.03.2021) NA ŻYWO: O której oglądać? Gdzie? Co ogłoszą?

2021-03-25 7:57

Wiadomo już dawno, że wkrótce ogłoszone zostaną nowe obostrzenia. Konferencja prasowa (25.03.2021) będzie z pewnością cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród Polaków. To na niej mamy dowiedzieć się, co planuje rząd w związku z trzecią falą pandemii koronawirusa. O której konferencja prasowa 25.03.2021? Gdzie oglądać? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Ministerstwo zdrowia, a także premier, Mateusz Morawiecki już jakiś czas temu, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. 25.03.2021 odbędzie się konferencja, na której mamy poznać szczegóły. Związane jest to oczywiście z nieustającym wzrostem zachorowań. Tylko w środę w całej Polsce odnotowano blisko 30 tysięcy nowych zakażeń. Są rejony w Polsce, gdzie zaczyna brakować łóżek dla zmagających się z koronawirusem. Nieoficjalnie mówi się, że wśród nowych obostrzeń ma pojawić się zamknięcie sklepów budowlanych, ze sprzętem RTV i AGD, a także fryzjerów i salonów kosmetycznych. Pojawiają się również informacje o nowych, bardziej restrykcyjnych limitach w kościołach. Natomiast nie ma zostać wprowadzony zakaz przemieszczania się. Sąd Najwyższy już jakiś czas temu uznał, że jest on niezgodny z prawem. 

Raport z anteny 24.03, godz.10

Quiz dla prawdziwych mistrzów ortografii

Pytanie 1 z 15
Nie obrażam się na innych z _________ powodu

Nowe obostrzenia, konferencja 25.03.2021: O której? Gdzie oglądać? 

Konferencja prasowa 25.03.2021 (nowe obostrzenia) z pewnością transmitowana będzie przez największe stacje informacyjne. Chodzi oczywiście o TVN24, Polsat News i TVP Info. Publiczny nadawca dodatkowo prowadzi bezpłatny streaming swojej telewizji informacyjnej. Tam również będzie można obejrzeć konferencję. 

Wystąpienie transmitowane będzie również z pewnością w mediach społecznościowych. Każda konferencja prasowa rządzących jest udostępniana zarówno na Facebooku jak i Twitterze. W momencie rozpoczęcia transmisji pojawi się tu link do niej. 

O której konferencja nowe obostrzenia 25.03.2021? Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego zaplanowana jest na godzinę 11:00.