Nie kupuj TYCH SŁODYCZY dzieciom na Mikołajki! Są szkodliwe i powodują raka

2021-11-30 11:15
NIGDY nie kupuj TYCH SŁODYCZY dzieciom na Mikołajki! Są szkodliwe a nawet powodują raka
Autor: Pixabay.com

Kwaśne żelki to jedne z ulubionych przysmaków dzieci. Niestety okazuje się, że niektóre z nich mogą być szkodliwe. Podobnie jak popularne chrupki czy zwykłe - na pierwszy rzut - oka ciastka. NIGDY nie kupuj TYCH SŁODYCZY dzieciom na Mikołajki! Są szkodliwe a nawet powodują raka. O jakich produktach mowa? Dowiesz się z ego artykułu.

Świeżo upieczony rodzic, który dopiero wkracza w nowy etap, jakim jest żywienie dziecka, często nieświadomie popełnia błędy, bo wykorzystuje przyzwyczajenia, które dobrze zna z własnego dzieciństwa. Znane stwierdzenie “ja jadłam i żyję” wypada trochę kiepsko, bo jadłaś znacznie mniej cukru i innych szkodliwych produktów, niż teraz dzieci w obecnych czasach.

Producenci wszystkich gadżetów przemysłowych wydają ogromne kwoty na reklamę w telewizji, gazetach i Internecie. Robią zabawki i ubrania z ich logo. Płać za wygląd produktu w filmach i grach wideo. Ci, którzy produkują produkty dla dzieci, wydają około 10 miliardów dolarów rocznie na reklamę.

10 miliardów dolarów rocznie, aby nasze dzieci zakochały się w supersweet barach w postaci misiów lub "zdrowych" napojów, w których jest więcej cukru niż w coca-coli. Marketing skoncentrowany na dziecku działa najlepiej: ich umysły są wciąż bezbronne wobec tych sztuczek.

Poniżej przygotowaliśmy kilka słodkości które powinniśmy omijać szerokim łukiem! 

Wformie jak często jeść słodycze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze