Wembley

i

Autor: AP Kto gra w półfinale Euro 2020? Oto pary półfinałowe! [LISTA]

Kto gra w półfinale Euro 2020? Oto pary półfinałowe! [LISTA]

2021-07-03 22:57

Kto gra w półfinale Euro 2020? Znamy dwie zespoły, które powalczą o finał Euro 2020. Wśród czterech najmocniejszych drużyn w Europie znalazła się Dania, która przypomnijmy źle rozpoczęła tegoroczny turniej. W fazie grupowej wygrała jedynie jeden mecz, a to dało jej awans do fazy pucharowej. Kto oprócz Danii zagra za kilka dni o finał Euro 2020?

Po wczorajszym spotkaniu Anglików z Ukraińcami znane są już wszystkie dwie pary półfinałowe. Cztery drużyny powalczą o wejście do wielkiego finału Euro 2020, który zostanie rozegrany 11 lipca w Londynie na legendarnym stadionie Wembley. Wśród czterech najmocniejszych drużyn w Europie znalazła się Dania pierwszy w historii półfinalista piłkarskich mistrzostw Europy, który zaczął turniej od dwóch porażek. Pierwszy półfinał będziemy mogli obejrzeć już za kilka dni. W ostatecznej fazie mistrzostw będziemy mogli obejrzeć jedynie jeden mecz na dzień. Pierwszy z półfinałów zostanie rozegrany 6 lipca, a drugi 7 lipca. Dodatkowo wszystkie mecze ostatecznej fazy Euro 2020 zostaną rozegrane w Londynie. Kto gra w półfinale Euro 2020? Poniżej obie pary!

CZYTAJ TAKŻE: EURO 2021: Stadiony. Jak wyglądają? Gdzie się odbędą mecze? [EURO 2020]

Kto gra w półfinale Euro 2020? Lista

Wśród czwórki najlepszych drużyn na Euro 2020 znalazły się ekipy z Hiszpanii, Włoch, Danii i Anglii. Kiedy i o której odbędą się półfinały?

  • Mecz 6 lipca, godzina 21.00: Hiszpania – Włochy
  • Mecz 7 lipca, godzina 21.00: Dania - Anglia

Ostatnie mecze, czyli te półfinałowe, jak i sam finał zostaną rozegrane na legendarnym stadionie Wembley w Londynie.

Awantura na bazarze. Poszło o powrót Tuska. Komentery [WIDEO]

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa