Koniec roku szkolnego 2021. Kiedy wypada? Kiedy kończy się rok szkolny [DATA]

2021-05-19 13:44
Szkoła
Autor: Unsplash

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2021. Wielu uczniów zadaje sobie pytanie, kiedy będzie można pojechać na wakacje. Początkowo pojawił się nawet obawy, że w związku z nauką zdalną trwającą przez prawie cały rok szkolny, zostanie on przedłużony. Kiedy kończy się rok szkolny? Sprawdźcie poniżej.

Kiedy kończy się rok szkolny? Ta data jest bardzo istotna zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców. Pewne jest to, że nauka w tym roku skończy się w tym samym terminie, co zwykle. Można śmiało zacząć już teraz planować urlop, ponieważ data końca roku szkolnego jest już znana. Wprawdzie uczniowie starszych klas szkół ponadpodstawowych cieszą się już wolnym czasem od 30 kwietnia, pozostali muszą jeszcze chwilę z cierpliwością zaczekać na wymarzone wolne. Kiedy zatem kończy się rok szkolny?

Kiedy koniec roku szkolnego 2021?

Według informacji z oficjalnej strony Ministerstwa Edukacji i Nauki, koniec roku szkolnego 2021 przypada na 25 czerwca. Oznacza to, że nauka nie będzie przedłużona, a wakacje potrwają tradycyjnie koło dwóch miesięcy, do 31 sierpnia 2021 roku.

Raport z anteny 19.05, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze