Konferencja premiera 23.02.2021. Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Jakie nowe obostrzenia?

2021-02-23 9:07
Konferencja premiera 23.02.2021. Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Jakie nowe obostrzenia?
Autor: Pixaby Konferencja premiera 23.02.2021. Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Jakie nowe obostrzenia?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego. NA ŻYWO 23.02.2021. Co ogłosi Mateusz Morawiecki? W Polsce od kilku dni notujemy wzrost zachorowań na COVID-19. Wiele osób zastanawia się, czy w kraju zostaną wprowadzone nowe obostrzenia. Te dotyczyć mogą zamknięcia granic oraz hoteli. Gdzie oglądać konferencję premiera?

Konferencja premiera 23.02.2021. Co ogłosi Mateusz Morawiecki? Jakie nowe obostrzenia?

We wtorek 23.02.2021 może odbyć się konferencja premiera Mateusza Morawieckiego. Po poluzowaniu obostrzeń 12 lutego, w Polsce zaczęto notować wzrost zakażeń koronawirusem. Mogło mieć na to wpływ otwarcie hoteli czy stoków narciarskich. Przypomnijmy, że Zakopane były wręcz oblegane przez dwa ostatnie weekendy. Nie wszyscy zachowywali tam dystans społeczny, część osób nie zakrywało ust i nosa.

Konferencja premiera - jakie nowe obostrzenia? Ze względu na wzrost zakażeń w Polsce mogą zostać ogłoszone nowe obostrzenia. Będzie to jednak ich zaostrzanie, a nie luzowanie. Jakie nowe obostrzenia? Może chodzić m.in. o częściowe zamknięcie hoteli, które zwiększają mobilność osób. Zmiany będą dotyczyć także przekraczania granic. Powrót do Polski będzie możliwy tylko ze z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. W innym przypadku konieczna będzie 10-dniowa kwarantanna. To zapowiedział już minister zdrowia Adam Niedzielski.

Raport z anteny 22.02, godz.10

Konferencja premiera 23.02.2021. O której? Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać konferencję premier 23 lutego? Dużo osób czeka więc na konferencję premiera, która może odbyć się 23.02.2021. Przedstawiciele rządu zapowiadają, że w tym tygodniu na pewno zostanie przedstawiony plan na najbliższe dni. Póki co, jeszcze nie wiadomo, o której może zacząć się konferencja premiera. Z pewnością będzie można ją jednak zobaczyć na oficjalnej stronie Kancelarii Premiera na Facebooku oraz na kanałach informacyjnych, jak TVP Info, Polsat News czy TVN24.

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze