Konferencja premiera 30.03.2021. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?

2021-03-30 14:09
Konferencja premiera 30.03.2021. Na żywo. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?
Autor: Pixaby Konferencja premiera 30.03.2021. Na żywo. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?

Konferencja premiera 30.03.2021. NA ŻYWO. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki? Czy będą nowe obostrzenia? W Polsce sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest bardzo ciężka. Liczba nowych zakażeń COVID-19 utrzymuje się na wysokim poziomie. Czy twardy lockdown w Polsce zostanie zaostrzony? Rząd zapowiadał również nowe zasady szczepień. O której konferencja premiera?

Konferencja premiera 30.03.2021. NA ŻYWO. Nowe zasady szczepień. Będą nowe obostrzenia?

We wtorek, 30 marca premier Mateusz Morawiecki wraz z Adamem Niedzielski na konferencji prasowej przedstawią nowe zasady szczepień na COVID-19. Te mają być wprowadzone już w kwietniu. Nowe zasady szczepień będą obejmować większą liczbę obywateli. Jest to związane ze wzrastającą ilością dostępnych szczepionek przeciwko COVID-19. Na szerszą skalą mają być rozpoczęte szczepienia populacyjne. Kogo dokładnie obejmą nowe zasady szczepień? Dowiemy się na konferencji prasowej premiera. Informacje o nowych zasadach szczepień poznamy na konferencji prasowej, która ma rozpocząć się o godzinie 15.00.

Czy będą NOWE OBOSTRZENIA? Przedstawiciele rządu już wcześniej podkreślali, że jeśli sytuacja epidemiczna nadal będzie poważna, to w Polsce twardy lockdown może zostać jeszcze zaostrzony. Czy tak się stanie? Dowiemy się na konferencji premiera Morawieckiego.

Raport z Anteny 30.03

Konferencja premiera 30.03.2021. Gdzie oglądać?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego będzie transmitowana przez największe stacje telewizyjne takie jak TVN24, Polsat News i TVP Info. Wystąpienie przedstawiciela rządu będzie można również śledzić na oficjalnym profilu kancelarii premiera na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze