Konferencja premiera 30.03.2021. Na żywo. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?

i

Autor: Pixaby Konferencja premiera 30.03.2021. Na żywo. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?

Konferencja premiera 30.03.2021. Nowe zasady szczepień. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki?

2021-03-30 14:09

Konferencja premiera 30.03.2021. NA ŻYWO. Co ogłosi premier Mateusz Morawiecki? Czy będą nowe obostrzenia? W Polsce sytuacja związana z pandemią koronawirusa jest bardzo ciężka. Liczba nowych zakażeń COVID-19 utrzymuje się na wysokim poziomie. Czy twardy lockdown w Polsce zostanie zaostrzony? Rząd zapowiadał również nowe zasady szczepień. O której konferencja premiera?

Konferencja premiera 30.03.2021. NA ŻYWO. Nowe zasady szczepień. Będą nowe obostrzenia?

We wtorek, 30 marca premier Mateusz Morawiecki wraz z Adamem Niedzielski na konferencji prasowej przedstawią nowe zasady szczepień na COVID-19. Te mają być wprowadzone już w kwietniu. Nowe zasady szczepień będą obejmować większą liczbę obywateli. Jest to związane ze wzrastającą ilością dostępnych szczepionek przeciwko COVID-19. Na szerszą skalą mają być rozpoczęte szczepienia populacyjne. Kogo dokładnie obejmą nowe zasady szczepień? Dowiemy się na konferencji prasowej premiera. Informacje o nowych zasadach szczepień poznamy na konferencji prasowej, która ma rozpocząć się o godzinie 15.00.

Czy będą NOWE OBOSTRZENIA? Przedstawiciele rządu już wcześniej podkreślali, że jeśli sytuacja epidemiczna nadal będzie poważna, to w Polsce twardy lockdown może zostać jeszcze zaostrzony. Czy tak się stanie? Dowiemy się na konferencji premiera Morawieckiego.

Raport z Anteny 30.03

Konferencja premiera 30.03.2021. Gdzie oglądać?

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego będzie transmitowana przez największe stacje telewizyjne takie jak TVN24, Polsat News i TVP Info. Wystąpienie przedstawiciela rządu będzie można również śledzić na oficjalnym profilu kancelarii premiera na Facebooku.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?