Mateusz Morawiecki

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Konferencja premiera 25.03.2021. O której godzinie? Mateusz Morawiecki ogłosi nowe obostrzenia i twardy lockdown

2021-03-25 9:44

Już w czwartek, 25 marca premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski ogłoszą TWARDY LOCKDOWN w Polsce, który ma potrwać przez dwa tygodnie i objąć Święta Wielkanocne. Będą nowe obostrzenia. Co się zmieni? Szczegóły poznamy na dzisiejszej konferencji prasowej. O której rozpocznie się konferencja premiera?

Konferencja premiera 25.03.2021. O której Mateusz Morawiecki ogłosi nowe obostrzenia?

W czwartek, 25 marca premier Mateusz Morawiecki wraz z ministrem zdrowia Adamem Niedzielski przedstawią NOWE OBOSTRZENIA, które mają obowiązywać już od najbliższego weekendu przez najbliższe dwa tygodnie. Wiadomo już, że czeka nas TWARDY LOCKDOWN. Co się zmieni?

Rząd planuje zamknąć na dwa tygodnie m.in. sklepy budowlane, sklepy RTV, księgarnie, a także salony fryzjerskie i inne salony usługowe. Nowe obostrzenia ogłoszone dzisiaj przez premiera Mateusza Morawieckiego mają obowiązywać przez dwa tygodnie, od 28 marca do 11 kwietnia.

To wciąż nieoficjalne informacje. Informację o nowych obostrzeniach premier przedstawi na konferencji prasowej, która ma rozpocząć się o godzinie 11.00.

Konferencja premiera 25.03.2021. Gdzie oglądać?

Konferencja Mateusza Morawieckiego będzie transmitowana przez największe stacje telewizyjne takie jak TVN24, Polsat News i TVP Info. Wystąpienie premiera będzie można również śledzić na oficjalnym profilu kancelarii premiera na facebooku.

Skapciały Putin na Syberii. Aż żal patrzeć. Co się stało? Komentarz Adama Federa [WIDEO].

QUIZ. Test z geografii. Największe atrakcje turystyczne świata! Łatwe? Te pytania cię zniszczą

Pytanie 1 z 15
Który z tych słynnych pomników Jezusa jest najwyższy?