Przemysław Czarnek

i

Autor: SUPER EXPRESS Przemysław Czarnek

Konferencja prasowa premiera, Ministra Edukacji, Ministra Zdrowia, 11.01.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół?

2021-01-11 14:52

Konferencja prasowa premiera, Ministra Edukacji, Ministra Zdrowia, 11.01.2021 - Kiedy dzieci wrócą do szkół? O której i gdzie oglądać na żywo? Czy dziś poznamy informacje o ewentualnych, nowych obostrzeniach lub ich poluzowaniu? Gdzie na żywo oglądać konferencję premiera w TV i online 11 stycznia? Już dziś cała Polska oczekuje informacji na temat powrotu dzieci z klas I-III do szkół!

Konferencja prasowa premiera, Ministra Edukacji, Ministra Zdrowia, 11.01.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół? Przemysław Czarnek ma odnieść się do kwestii powrotu dzieci do szkół po feriach. Warto pamiętać, że powrót do szkół dzieci 18 stycznia odbywałby się w ścisłym reżimie sanitarnym. - W najbliższych godzinach zostaną przedstawione decyzje ws. powrotu dzieci do szkół - zapowiedział w poniedziałek szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. programu szczepień Michał Dworczyk. Dodał jednocześnie, że "czekamy na komunikację ws. ewentualnych kolejnych obostrzeń po 17 stycznia".

Na konferencji prasowej 11 stycznia, dowiedzieć mamy się między innymi o planach rządu dotyczących szpitali polowych w Polsce. Poruszony zostanie również temat testowania nauczycieli na COVID-19, dowiemy się najpewniej terminach szczepień dla grupy pierwszej. Gdzie na żywo oglądać konferencję premiera w TV i online 11 stycznia?

Konferencja prasowa premiera, Ministra Edukacji, Ministra Zdrowia, 11.01.2021 - GODZINA. Gdzie oglądać? Kiedy dzieci wrócą do szkół?

Konferencja transmitowana będzie na żywo między innymi w TV - TVN24 i TVP Info. Konferencje prasowe odbyć mają się w dniu 11.01.2021 o godzinach 15.00 i 17.00. Mogą wystąpić opóźnienia.

Artykuł aktualizowany

Ponacinał drzewa przy drodze! jedno z nich runęło!!!