Konferencja ministra zdrowia 17.03.2021. Na żywo. Nowe obostrzenia w Polsce. Co ogłosi Adam Niedzielski?

i

Autor: Pixaby Konferencja ministra zdrowia 17.03.2021. Na żywo. Nowe obostrzenia w Polsce. Co ogłosi Adam Niedzielski?

Nowe obostrzenia. Co ogłosi na konferencji minister zdrowia? Czy będzie ogólnopolski lockdown?

2021-03-17 11:03

Konferencja ministra zdrowia 17.03.2021. Na żywo. Nowe obostrzenia w Polsce. Konferencja ministra zdrowia odbędzie się JUŻ DZISIAJ. Co ogłosi Adam Niedzielski? Czy zostaną zamknięte kolejne województwa? A może w całej Polsce ogłoszony zostanie lockdown? Gdzie oglądać konferencję ministra zdrowia? O której?

Konferencja ministra zdrowia 17.03.2021. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia

Trzecia fala koronawirusa w kraju się rozpędza. Liczba zachorowań na COVID-19 wciąż rośnie. Minister zdrowia już kilkakrotnie podkreślał, że sprawa jest poważna. Zapowiedział również, że istnieje prawdopodobieństwo nowych obostrzeń w Polsce. Jak dokładnie będą one wyglądać? Może tu chodzić o zamknięcie kolejnych województw lub wprowadzenie lockdownu w całym kraju. Przypomnijmy, że w tym momencie NOWE OBOSTRZENIA obowiązują w woj. warmińsko-mazurskim, mazowieckim, pomorskim oraz lubuskim. Na liście są już kolejne: kujawsko-pomorskie, podkarpackie, śląskie oraz dolnośląskie. Niebezpiecznie robi się również w Wielkopolsce.

Czy w kraju zostanie wprowadzony lockdown? O tym dowiemy się na konferencji ministra zdrowia. Jakie decyzje ogłosi Adam Niedzielski? Konferencja ministra zdrowia może odbyć się już dzisiaj. Gdzie oglądać konferencję ministra zdrowia 17 marca?

Raport z Anteny 16.03

Konferencja ministra zdrowia 17.03.2021. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Przedstawiciele rządu już wcześniej zapowiedzieli, że w tym tygodniu poznamy decyzję co do NOWYCH OBOSTRZEŃ w Polsce. Decyzje zostaną ogłoszone na konferencji ministra zdrowia JUŻ DZIŚ w środę, 17 marca 2021. Możemy jej się spodziewać około godziny 15. Wtedy poznamy decyzję o lockdownie.

Konferencja ministra zdrowia NA ŻYWO transmitowana będzie m.in. w TVP czy TVN24. Można ją też oglądać na stronie Kancelarii Premiera lub za pośrednictwem Facebooka.

Byłeś kiedyś nad polskim morzem? Ten quiz jest dla ciebie

Pytanie 1 z 10
W którym mieście znajduje się najsłynniejsze molo?