Koncerty 2021 TYLKO dla zaszczepionych?! Biletowy gigant jest już na to gotowy!

2021-02-05 12:29
koncert
Autor: Pixabay.com Koncerty 2021 tylko dla zaszczepionych? Biletowy gigant nie ma wątpliwości!

Koncerty w 2021 tylko dla osób, które zostaną zaszczepione przeciwko COVID-19? Z taką propozycją wyszedł Eventim, jedna z największych firm sprzedająca bilety na wydarzenia. Informację tę podał niemiecki magazyn gospodarczy "Wirtschaftswoche".

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Koncerty 2021 tylko osób, które zaszczepią się przeciwko COVID-19?

To może być rewolucja w kwestii koncertów czy festiwali. Eventim chce, aby w koncerty 2021 były tylko dla osób zaszczepionych przeciwko koronawirusowi.

Jeśli będzie wystarczająco dużo szczepionek i każdy będzie mógł zostać zaszczepiony, wówczas prywatni organizatorzy imprez również powinni móc wprowadzić wymóg szczepień jako warunek wstępu na imprezę - powiedział Szef Eventim Klaus-Peter Schulenberg w wywiadzie dla Wirtschaftswoche".

Zapowiedział również, że wymagania techniczne w sprawie koncertów 2021 zostały już spełnione.

Skonfigurowaliśmy nasze systemy tak, aby mogły odczytywać karty szczepień. Im szybciej ludzie zostaną zaszczepieni, tym szybciej imprezy masowe będą znowu mogły się odbywać - podkreślił.

CTS Eventim jest niemiecką firmą z siedzibą w Bremie, która w 2017 roku po raz pierwszy osiągnęła sprzedaż o wartości ponad miliarda euro, z zyskiem w wysokości ponad 100 milionów euro.

Działalność gospodarcza CTS Eventim obejmuje produkcję, pośrednictwo, sprzedaż i marketing biletów na koncerty, spektakle teatralne, imprezy artystyczne, sportowe i inne, a także ich planowanie, organizację i realizację.

Firma posiada systemy sprzedaży i sklepy internetowe m.in. w Brazylii, Bułgarii, Danii, Niemczech, Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Izraelu, Polsce i na Węgrzech.

Kiedy będzie można pójść na koncert? Czy koncerty w 2021 się odbędą?

Póki co, nie wiadomo w ogóle, kiedy będzie można pójść na wielkie wydarzenie muzyczne. Koncerty w 2021 mogą w dużej mierze odbywać się tylko w plenerze. Na powrót do np. hal sportowych szansa jest niewielka. Dodajmy, że zarówno przedstawiciele rządu, jak WHO zapowiadali, że imprezy masowe powrócą na samym końcu. W tym roku już odwołane zostały m.in. Coachella czy Glastonbury Festival.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze