Kiedy wrócą koncerty plenerowe? Artyści już podali NOWE DATY swoich koncertów na lato 2021

2021-01-19 11:25
Kiedy wrócą koncerty plenerowe? Artyści już podali NOWE DATY swoich koncertów na lato 2021
Autor: pexels Kiedy wrócą koncerty plenerowe? Późna wiosna i lato to realny termin

Kiedy wrócą koncerty? To pytanie zadaje sobie wiele osób spragnionych wizytą w klubie czy na stadionie podczas występu swojego ulubionego artysty. Pandemia trwa już prawie rok, zdecydowana większość koncertów została odwołana. Czy w tej materii jest szansa na letnie rozmrożenie i już latem 2021 będziemy mogli pójść na koncert? Są na to spore szanse!

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy

Kiedy wrócą koncerty? Późna wiosna i lato 2021 to realny termin

Kiedy będzie można znowu iść na koncert? Wszyscy są już zmęczeni prawie rokiem pandemii i kolejnym lockdownem. Pojawienie się szczepionki sprawiło, że odżyły nadzieję na to, że już późną wiosną i latem wrócimy całkowicie do normalności. Branża koncertowa ma nadzieję, że przełożone na ten rok występy będą mogły się odbyć.

Wszyscy organizatorzy imprez zapewniają że festiwale i tras koncertowych są niezagrożone. Czyżby wiedzieli, że wiosna i lato 2021 to będzie już pełny powrót do koncertowania?

Z takiego założenia wychodzi też chyba Dawid Podsiadło. Artysta na swoim Facebooku podał nowe daty koncertów stadionowych, które miały odbyć się w 2020 roku. Według nowego kalendarza koncerty Dawida Podsiadło na stadionach w 2021 odbędą się:

  • 5 czerwca 2021 - Stadion Gdańsk,
  • 12 czerwca 2021 - Stadion Śląski,
  • 19 czerwca 2021 - Stadion Wrocław.

Serwisy zajmujące się sprzedażą i dystrybucją biletów na koncerty też mają nadzieję na rychłe odmrożenie branży i pracują tak jakby miało to nastąpić już wiosną, wciąż oferując bilety na zaplanowane wydarzenia.

Kiedy będzie można pójść na koncert? Czy w 2021 roku wrócą koncerty?

Masowe wydarzenia takie jak koncerty, szczególnie ta na ogromnych stadionach to coś co wróci do nas pewnie najpóźniej. W kolejce do rozmrożenia czekają już inne branże. Wydaje się jednak, że jeśli uda się nabyć odporność społeczeństwa dzięki szczepionce to koncerty będą mogły się odbywać, może na początku z ograniczoną liczbą widzów, ale to byłby już dobry krok w kierunku normalności.

ZOBACZ TAKŻE: #OtwieraMy. Słynny klub muzyczny z Katowic ma dość lockdownu i zaprasza na imprezę

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze