Tak Polska doprowadziła do wyrównania ze Słowacją

i

Autor: EPA/PAP Tak Polska doprowadziła do wyrównania ze Słowacją

Mecz Polska - Hiszpania. Czy Polacy dadzą radę pokonać rywala i zachowają szanse na wyjście z grupy?

2021-06-19 19:11

Kiedy gra Polska? Pierwsze spotkanie reprezentacji na Euro 2020 mamy już za sobą. Niestety, spotkanie ze Słowacją przybrało najgorszym obrót, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Jednak nie wszystko jeszcze stracone. Przed nami spotkanie Polska - Hiszpania. To mecz, który Polacy muszą wygrać, by zachować jakiekolwiek szanse na kontynuowanie przygody z turniejem. Kiedy Polska gra następny mecz? Zobacz, kiedy gra polska reprezentacja!

Kiedy gra Polska?

Podczas pierwszego meczu Polaków, to co miało być piłkarskim świętem, bardzo szybko przekształciło się w koszmar. Samobójcza bramka strzelona przez naszego bramkarza, czerwona kartka Grzegorza Krychowiaka... To wydarzenia, o których kibice bardzo szybko będą chcieli zapomnieć. Jeszcze szybciej zrobić to muszą piłkarze. Wynik kolejnego meczu grupy E pozwala nam nadal mieć nadzieję na awans.

Nic dziwnego, że kibice zadają sobie pytanie: kiedy gra Polska? Kolejne spotkanie, które rozegramy na Euro 2020 to mecz Polska - Hiszpania. Kiedy mecz?

Kiedy Polska gra następny mecz?

Kiedy gra Polska? Spotkanie Polska - Hiszpania na Euro 2020 rozegrane zostanie 19 czerwca w Sewilli. Mecz rozpocznie się o godz. 21.

Dla Polaków bardzo ważne jest, by do tego spotkania podejść z pełnym zaangażowaniem. Układ tabeli w grupie E jest dobry. Po poniedziałkowym remisie Szwecji z Hiszpanią, nadal mamy - przynajmniej matematyczną - szansę na opuszczenie naszej grupy. Czy uda się tego dokonać Polakom? O tym zadecyduje kolejny mecz.

Polska - Hiszpania: kiedy mecz?

Trener Sousa ma zaledwie kilka dni na przygotowanie naszych piłkarzy z potencjalnie najsilniejszym zespołem w grupie E. Kibice z niecierpliwością i niepokojem oczekują spotkania Polska - Hiszpania. Relację z przygotowań reprezentacji do tego meczu i z samego spotkania znajdziecie oczywiście na naszej stronie!

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?
Mateusz Borek ZAŁAMANY po meczu ze Słowacją...