Kibic Arabii Saudyjskiej przeszedł na stronę Polaków. Założył koszulkę Lewandowskiego! [WIDEO]

2022-11-26 17:40
kibic
Autor: Twitter

Kibice na Mundialu już nie raz udowodniali, że potrafią szokować. Tym razem zaskoczył nas fan Arabii Saudyjskiej, który po przegranej jego drużyny postanowił zacząć kibicować Polsce. Na zabawnym filmiku widać, jak ubiera koszulkę Roberta Lewandowskiego!

Kibic sukcesu - wspiera tylko tych, którzy wygrywają!

26 listopada w meczu Mistrzostw Świata, Arabia Saudyjska uległa Reprezentacji Polski. Drużyna Czesława Michniewicza wygrała 2:0 po golach Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego, a Wojciech Szczęsny w fenomenalnym stylu obronił rzut karny. Aktualnie Polska znajduje się na pierwszym miejscu w grupie C. Na stadionie doszło do zabawnej sytuacji wśród kibiców Arabii Saudysjkiej. Jeden z nich był przygotowany na porażkę swojej drużyny. Pod spodem koszulki Arabii Saudyjskiej, miał założony kolejny t-shirt, tym razem Reprezentacji Polski. Na filmiku możemy zobaczyć jak niesforny kibic prezentuje koszulkę z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze