Kamil Glik

i

Autor: Fot. screen YouTube Kolpek / https://www.youtube.com/channel/UClgxyvUYO2cWtC5xy8cJEWQ Kamil Glik

Kamil Glik ZWYZYWAŁ Grealisha po angielsku - wiemy, co powiedział polski zawodnik [WIDEO]

2021-09-09 10:42

Rozgrywany w środę, 8 września, mecz Polska - Anglia wywoływał sporo emocji zarówno wśród kibiców jak i piłkarzy. Nie wszystkie były jednak pozytywne. W sieci krąży nagranie, na którym widać, jak Kamil Glik wyzywa po angielsku Jacka Grealisha.

Mecz Polska - Anglia rozgrywany w środę, 8 września, był spotkaniem najwyższej wagi. Starcie w ramach eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata 2022 zakończyło się remisem 1 - 1 (ósmym w historii naszych spotkań z Synami Albionu). Mecze z Anglikami zawsze wzbudzają ogromne emocje, zarówno wśród kibiców, jak i samych piłkarzy. Dowodem jest sprzeczka, do której doszło w przerwie meczu. W kłótnię z Anglikami szczególnie zaangażował się Kamil Glik. Ale nie tylko w tym momencie polskiego stopera ponosiło. Kamery uchwyciły moment, w którym Kamil w bardzo dosadnych angielskich słowach zwraca się do Jacka Grealisha, pomocnika drużyny Anglii. Na krążących po sieci nagraniach co prawda nie słychać, co mówi Polak, ale bez trudu można to wyczytać z ruchu jego ust.

Czytaj też: Mecz Polska - Anglia: skandaliczne zachowanie polskich kibiców! To niedopuszczalne! [WIDEO]

Zatrzymanie pseudokibiców, którzy potrącili policjantów

Bardzo wulgarne "idź sobie"

Kamil Glik był niewątpliwie bohaterem spotkania. Stoper wykazywał się ogromną walecznością i często bezpardonowo traktował przeciwników. Emocje znalazły ujście także w jego słowach. Na jednym z nagrań widać, jak w wulgarny sposób zwraca się do Jacka Grealisha. Co powiedział Kamil Glik? Nietrudno się tego domyślić, patrząc na jego usta: "Go, f*** off", krzyczy Polak do zawodnika Manchesteru City. Zobaczcie, jak wyglądała sytuacja.